Cena:

Nákup bez rizika: Galaxy S8 na tři měsíce s možností vrácení bez udání důvodu?

Samsung za pár dní oficiálně představí vlajkové modely Galaxy S8 a Galaxy S8+. K odhalení dojde 29. března na akci Galaxy Unpacked 2017 konané v New Yorku a Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce. Výrobce má s nastávajícími telefony velké plány a očekává také rekordní prodejní čísla, předobjednat si je budou moci nejdříve obyvatelé Jižní Koreji, a to ve dnech od 7. do 17. dubna. Zahájení prodeje je pak naplánováno na 21. dubna.

galaxys8_2

Aby Samsung svá prodejní čísla ještě zvýšil, chystá zcela novou prodejní strategii. Podle investorů výrobce nabídne svým zákazníkům možnost vrátit telefon v 90denní lhůtě. Zákazník tak bude moci zařízení používat celé tři měsíce a poté může po Samsungu požadovat vrácení plné částky.

samsung-galaxy-s8-unbox-your-phone-aa-gds-mwc17-1200x800

Podrobnější informace bohužel nemáme a ani nevíme, v jakém stavu musí telefon být, aby Samsung dotyčnému vrátil za telefon celou sumu. Podle všeho se společnost snaží tímto krokem obnovit/zvětšit důvěru svých zákazníků, což může mít také přímou souvislost s fiaskem okolo prodejně neúspěšného modelu Galaxy Note7.

Tip: Parametry Galaxy S8 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů. Zde najdete specifikace většího modelu Galaxy S8+.


Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S8: vše, co jste chtěli vědět (velký přehled)

V neposlední řadě je také potřeba vzít v úvahu, že tato velkorysá „akce“ nemusí být dostupná na všech trzích, tedy například i u nás nebo Slovensku. Pokud by však Samsung zaznamenal úspěch, mohli bychom se těšit i my, Češi. Rozhodně se jedná o zajímavý krok a Samsung opět ukazuje svou sílu na poli mobilních telefonů a zejména marketingu.

Samsung Galaxy S8 v kostce

  • oficiální představení: 29. března, 16:00, Londýn
  • termín spuštění předobjednávek: 7. dubna
  • uvedení na trh: pravděpodobně 21. dubna
  • barevné varianty: stříbrná, zlatá, černá (a možná i další barvy)
  • operační systém: Android 7.0 Nougat + vlastní uživatelské prostředí
  • procesor a RAM: Snapdragon 835, 6 GB (USA a Čína)/ Exynos 8895, 4 GB (Evropa)
  • očekávané ceny: Galaxy S8: 799 euro (21 599 Kč), Galaxy S8+ za 899 euro (24 399 Kč)
Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.