Domů » Články » Nadčasová elegance s moderní výbavou. Chytré hodinky Samsung s powerbankou zdarma!

Nadčasová elegance s moderní výbavou. Chytré hodinky Samsung s powerbankou zdarma!

Již dávno jsme začali požadovat od hodinek něco víc než jen ukazování času. Chytré hodinky Samsung splňují všechny módní trendy a navíc obsahují funkce, které vám usnadní život. Nově si je u nás pořídíte na splátky bez navýšení s powerbankou jako dárek.

PRclanek obrazek

Se Samsung Galaxy Watch 42 mm nebo Samsung Galaxy Watch 46 mm se nemusíte omezovat. Ráno zkontrolujete předpověď počasí a naplánované schůzky, trasu do práce najdete pomocí GPS, osobní trenér vám ukáže počet spálených kalorií a díky certifikaci IP68 si můžete zaplavat i ve slané vodě. Při běžném užívání vám baterie vydrží více jak 80 hodin.


PRclanek obrazek2

Na Samsung Galaxy Watch Active se můžete spolehnout. Na jedno nabití dokážou vaši aktivitu sledovat více než 45 hodin. Díky pestré paletě barevných provedení řemínků a možnosti měnit vzhled ciferníku se budou skvěle hodit na každou příležitost. Hodinky o vás pečují ve dne i v noci. Od měření kvality spánku po monitorování sportovních aktivit. Galaxy Watch Active se stane vaším nepostradatelným společníkem.

PRclanek obrazek3

Nasaďte si na zápěstí hodinky Samsung Gear S3 Frontier a vychutnejte si spojení prémiového vzhledu s úžasným výkonem. Díky reproduktoru a mikrofonu můžete hodinky využít k vyřízení hovorů nebo přehrání hlasových zpráv. GPS modul vás nenechá ve štychu a vždy vám ukáže tu správnou cestu. Gear S3 vás budou doprovázet až 4 dny a využívat můžete až 10 000 aplikací.

Nově jsme pro vás připravili akční cenu 4 990 Kč!

Samsung Gear S3 Frontier za akční cenu 4 990 Kč!
Samsung Gear S3 Frontier za akční cenu 4 990 Kč!

Hodinky jako osobní trenér? Se Samsung Fit2 Pro to nikdy nebylo snazší. Fitness náramek zaznamenává všechny vaše sportovní aktivity, bude vám mapovat počet naplavaných kilometrů nebo třeba počet hodin na tanečním parketu. S více než 3 000 aplikacemi a ciferníky, ze kterých si můžete vybírat, včetně Spotify, si snadno můžete upravit vzhled i funkce, které chcete využít, abyste pro sebe z Gear Fit2 Pro vytěžili naprosté maximum.

Nově jsme pro vás připravili akční cenu 3 590 Kč!

PRclanek obrazek5

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.