Domů » Bleskovky » Nabušená Nokia 8 ve zlaté barvě: prototyp nebo podvod?

Nabušená Nokia 8 ve zlaté barvě: prototyp nebo podvod?

Vlajkový model obnovené značky Nokia bude pravděpodobně představen 31. července a na veřejnost postupně unikají informace a fotografie. Nejnovějším únikem je pak sada fotografií zlaté varianty, které údajně pochází přímo z výrobní linky.

Fotografie vypadají přesvědčivě, ale při bližším prozkoumání lze odhalit několik nesrovnalostí. V porovnání s uniklými rendery chybí například logo Zeiss a text na spodní části zadní strany. Jiné je také domovské tlačítko, které je oproti renderům o poznání větší. Odlišnosti lze vysvětlit dvěma způsoby – buď se jedná o podvrh, nebo o předprodukční prototyp, který se používá pro testovací a vývojové účely. Pravděpodobnější je druhá možnost, což znamená, že by touto dobou již mohly být Nokie 8 vyráběny a připravovány na brzké uvedení na trh.

Takto vypadá Nokia 8: máme render druhé barevné varianty (oživeno)

Pokud fotografie ukazují opravdový telefon, je již nyní jasné, že se bude jednat o další z magnetů na otisky prstů. Lesklý povrch nevypadá ani příliš odolný vůči poškrábání, takže si na něj majitelé budou muset dávat velký pozor.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).