Sledujte nás na YouTube

Nablýskaný Samsung Galaxy S5 Crystal edition: Dočkáme se příští měsíc

Samsung během května uvede na trh speciální edici chytrého telefonu Galaxy S5 Crystal edition, na jehož tvorbě se podílí také šperkový gigant Swarowski. Už v minulosti tímto spojením vznikly limitované edice modelů Galaxy S II, Galaxy S III mini, Galaxy S4 a Galay Note 3.

Galaxy S5 Crystal edition bude dostupný v průběhu příštího měsíce, ale zatím se neví, na kterých trzích se objeví. Video s ukázkou blyštivého smartphonu se objevilo na YouTube kanále korejské pobočky, je tedy docela možné, že se tato edice objeví pouze na jihokorejském trhu. Cena zatím stanovena nebyla.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. Morize (neregistrovaný)

  Pane bože… :-)

 2. ZiChius (neregistrovaný)

  Ten beru. Konečně něco pořádnýho.

 3. stanley (neregistrovaný)

  A nevypadá jim to z toho plastu? :-)

 4. Adam (neregistrovaný)

  samsung je zatizenej na kyce a skaredy veci?

 5. gonga (neregistrovaný)

  Klasický asijský nevkus odpovídající tamnímu (s výjimkou Japonska)estetickému vnímání.Jistě se ale i zde najde dost zbohatlíků, kteří si tím budou honit triko.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *