Domů » Bleskovky » Nablýskaný Samsung Galaxy S5 Crystal edition: Dočkáme se příští měsíc

Nablýskaný Samsung Galaxy S5 Crystal edition: Dočkáme se příští měsíc

Samsung během května uvede na trh speciální edici chytrého telefonu Galaxy S5 Crystal edition, na jehož tvorbě se podílí také šperkový gigant Swarowski. Už v minulosti tímto spojením vznikly limitované edice modelů Galaxy S II, Galaxy S III mini, Galaxy S4 a Galay Note 3.

Galaxy S5 Crystal edition bude dostupný v průběhu příštího měsíce, ale zatím se neví, na kterých trzích se objeví. Video s ukázkou blyštivého smartphonu se objevilo na YouTube kanále korejské pobočky, je tedy docela možné, že se tato edice objeví pouze na jihokorejském trhu. Cena zatím stanovena nebyla.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Morize (neregistrovaný)

  Pane bože… :-)

 2. Ten beru. Konečně něco pořádnýho.

 3. stanley (neregistrovaný)

  A nevypadá jim to z toho plastu? :-)

 4. Adam (neregistrovaný)

  samsung je zatizenej na kyce a skaredy veci?

 5. Klasický asijský nevkus odpovídající tamnímu (s výjimkou Japonska)estetickému vnímání.Jistě se ale i zde najde dost zbohatlíků, kteří si tím budou honit triko.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).