Domů » Bleskovky » Nabídnou Windows Phone 8 podporu dalších dvou typů rozlišení?

Nabídnou Windows Phone 8 podporu dalších dvou typů rozlišení?

Vypadá to, že další verze operačního systému Windows Phone 8 nabídne kromě podpory WVGA a HD displejů ještě další dva typy rozlišení – čtvercové 768 x 768 px a 480 x 480 px. Svědčí o tom alespoň informace z Google Analytics, kdy se ve statistikách serverů WPCentral a WMPU objevily přístupy z testovacích telefonů s Windows Phone 8 (konkrétně se jednalo o zařízení s označením Nokia Fluid a Qualcomm Fluid). Zajímavá je také informace o webovém prohlížeči, ve statistice se totiž objevil Internet Explorer 10, který se zřejmě objeví v nové verzi mobilních Windows. Není také vyloučeno, že tyto přístupy pocházejí z emulátoru.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Pavel (neregistrovaný)

    To by mohl oznamenat nějaké další zařízení, například hodinky. Nebo něco na ten způsob. Každopádně zajímavé oživení trhu a zřejmě nějaké „nové“ zařízení by to mohlo přinést.

  2. aaron (neregistrovaný)

    Cvercove? Ze by Live Tiles do vsech smeru? Mozna pevna qwerty pod displejem.

  3. Ha… a já si myslel že Windows Phone 8 překvapí a příjdou s Full HD (1920 × 1080)případně vyšším rozlišením displeje :-P

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).