Domů » Články » Nabídka kurzů pro uživatele i firmy: Ovládněte svůj smartphone a tablet

Nabídka kurzů pro uživatele i firmy: Ovládněte svůj smartphone a tablet

Získejte ze svého telefonu nebo tabletu maximum a přihlaste se do našich školení, na kterých vás naučíme základnímu ovládání i pokročilým funkcím.

Zkušený tým profesionálů ze serveru SmartMania.cz nabízí na míru šitá školení pro jednotlivce, skupiny a celé firmy. Svěřte se do péče našim odborníkům a mějte náskok před ostatními. Je jedno, jestli máte zařízení s Androidem, iOS, Windows Phone nebo BlackBerry, my jsme připraveni na všechno a vy s našimi kurzy budete také.

Nabízíme kurzy pro majitele zařízení s Androidem Nabízíme kurzy pro majitele zařízení s iOS (iPhone a iPad) Nabízíme kurzy pro majitele zařízení se systémem Windows Phone Nabízíme kurzy pro majitele zařízení se systémem BlackBerry

Jsem nováček a chci se naučit ovládat svůj telefon/tablet

Určitě znáte ten pocit – z krabičky jste právě vybalili nové zařízení, ale máte strach cokoliv vyzkoušet. Co kdyby se s telefonem nebo tabletem něco stalo a vy si nebudete vědět rady? Nemějte obavy, tým zkušených profesionálů stojících za serverem SmartMania.cz je tu pro vás.

Přihlaste se na naše školení, kde vám vysvětlíme základy správného používání telefonu nebo tabletu s operačním systémem (Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry). Školením vás budou provázet naši redaktoři a specialisté, kteří za sebou mají mnohaleté zkušenosti v oboru a ochotně vám poradí s každým problémem. Zapomeňte na nudné přednášky, naši lektoři vás po celou dobu kurzu budou zapojovat „do hry“. Společně budete procházet jednotlivá nastavení i nabídky v aplikacích.

Informace o kurzu

 • Cena: 1 190 Kč
 • Doba školení: 3 hodiny (9:00 až 12:00)
 • Počet osob: maximálně 10 (pro zajištění individuálního přístupu ke každému účastníkovi)
 • Termín: únor 2014, bude upřesněno
 • Místo konání: Praha 4, Nusle

Během našich kurzů účastníky seznámíme se všemi běžnými funkcemi chytrého telefonu nebo tabletu. Celý systém školení je velmi jednoduchý a je navržený tak, abychom vás byli schopni naučit základnímu ovládání vašeho chytrého zařízení a zároveň byli schopni vyřešit konkrétní problémy. Zhruba v polovině kurzu je 10minutová přestávka na občerstvení. Po ukončení kurzu následuje 30minutový prostor pro volnou diskuzi a konzultace.

Odeslat nezávaznou poptávku

Náplň školení

 • základní nastavení a ovládání systému
 • instalace aplikací a her
 • práce s e-maily, komunikace (IM, Skype), synchronizace dat
 • multitasking a tipy pro rychlou práci v systému
 • sociální sítě (Facebook, Twitter, Google+, Instagram)
 • optimalizace spotřeby energie, správa přenesených dat
 • zabezpečení a ochrana dat, lokalizace ztraceného zařízení
 • aplikace pro efektivnější práci

Jednotlivé kurzy jsou plánovány jednorázově na základě poptávky. V případě, že se vám ani jeden z vypsaných termínů nehodí, případně byste preferovali jiné datum, je možné se domluvit na individuálním kurzu. Na školení doporučujeme přinést vlastní zařízení, avšak po dobu školení jsme schopni zajistit bezplatnou zápůjčku. V případě dalších dotazů či domluvy individuálního školení nás kontaktujte na e-mailu skoleni@smartmania.cz.

Jsme firma a chceme proškolit své zaměstnance

Mějte náskok před konkurencí a naučte své zaměstnance efektivně využívat chytré telefony nebo tablety. Nabízíme individuální a na míru připravená školení pro firmy. Vašim zaměstnancům vysvětlíme základní principy pro používání chytrých zařízení, naučíme je pracovat firemním účtem, e-maily a ukážeme jim, jak správně využívat synchronizaci dat.

Školení pro firmy

 • základní nastavení a ovládání zařízení (Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry)
 • instalace aplikací, práce s e-maily, komunikace, synchronizace dat
 • zabezpečení a ochrana dat, lokalizace ztraceného zařízení
 • optimalizace spotřeby energie, správa přenesených dat
 • řešení individuálních problémů v podnikové sféře

Firemní školení je možné realizovat v námi používaných prostorách na Praze 4, po domluvě lze připravit individuální školení přímo v sídle vaší firmy v rámci celé České republiky.

Odeslat nezávaznou poptávku

V případě, že vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailu skoleni@smartmania.cz. Rádi vám připravíme školení na míru, které bude vyhovovat potřebám vaší firmy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).