Domů » Bleskovky » Na Xda-developers je k dispozici první Windows Phone 7.8 ROM pro HTC HD7

Na Xda-developers je k dispozici první Windows Phone 7.8 ROM pro HTC HD7

Téměř se tomu nechce uvěřit, ale na Xda-developers se před několika hodinami objevila první Windows Phone 7.8 custom ROM pro HTC HD7. Jedná se o raný build (7.10.8835.35), který byl původně určený pro některou z Lumií od Nokie.

  

Windows Phone 7.8 přinášejí novou podobu hlavní obrazovky, nicméně u této vývojové verze ROM nečekejte žádnou výraznou stabilitu, stejně tak nebudou fungovat některé aplikace. ROM navíc není kompletně odemčena, takže nebudou fungovat jiné homebrew aplikace.

Windows Phone 7.8 Preview

Odkaz pro stažení ROM a další informace najdete na Xda-developers. Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a při nedodržení postupu může dojít k trvalému poškození vašeho zařízení. ROM už v naší redakční HD7 testujeme a brzy se s vámi podělíme o další dojmy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

22 komentářů

 1. Podle screenů to opravdu moc dodělaně nevypadá…

 2. ttt (neregistrovaný)

  Všude se píše o nové obrazovce. Nevíte náhodou někdo, zda-li půjde zachovat i stávající stará, nebo prostě se musí přejít na novou?

 3. efko (neregistrovaný)

  [odkaz] video.

 4. Rád bych tuto ROMku otestoval, ale nemám na tu stránku na XDA přístup. Pošlete sem nějaký přímý odkaz. Díky.

  • Mathew (neregistrovaný)

   ono to vypadá že na xda tu stránku stáhli nebo na ni zakázali přístup, já se tam nedostanu ani s registrací a ráno to ještě šlo. nicméně rom jsem stahoval přímo z tohoto odkazu a to zatím běží [odkaz]

  • Super díky, už to stahuju.

 5. Tak ten černý pruh je docela podstatný pro daný design… tedy, pokud Vám něco říká „zlatý řez“…

  Mimochodem, nevíte někdo, jak to vypadá se zabezpečením? Jestli můžu doufat, že to půjde nějak normálně odemknout, nebo to má být zabezpečené jako WP8?

 6. Zdeniel (neregistrovaný)

  „Update: The forum link has been removed for the time being, as the original leak contained identifiable information.“ Tak snad ji odstraní a ještě navaří ROM pro ostatní :)

 7. VNavratil (neregistrovaný)

  Radši bych viděl na videu nějaký nový vymoženosti z WP7.8, co se vylepšilo, co přibylo. Nová obrazovka je to poslední, co mě zajímá, ale bohužel vypadá to, že nic jinýho než nový homescreen nepřibude, všechno vypadá naprosto identicky, tvorba složek na ploše je asi úplná utopie atd..

 8. Mohl by někdo, kdo stihl ROM stáhnout, ji někam uploadnout? Odkaz je bohužel již nefunkční :-(

 9. Tady teď stále je:

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).