Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Na vlastní nebezpečí: iOS 8.3 beta 3 můžete do svého zařízení dostat i bez vývojářského účtu

Na vlastní nebezpečí: iOS 8.3 beta 3 můžete do svého zařízení dostat i bez vývojářského účtu

Apple pro vývojáře a účastníky beta programu uvolnil novou verzi operačního systému iOS 8.3 beta 3 a její neoficiální distribuce pro zbytek uživatelů na sebe nenechalo dlouho čekat. Soubory ve formátu .ipsw pro nová jablečné zařízení naleznete v seznamu níže, pro starší modely pak stahujte z tohoto odkazu. Mějte na paměti, že celý postup provádíte na vlastní nebezpeční a autor článku ani SMARTmania.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které mohou vzniknout.

 


iPad Air

iPad Air 2

iPad mini 3

iPhone 5s

iPhone 6

Samotná instalace pak není nijak obtížná. Nejprve je třeba spustit iTunes a připojit své zařízení k počítači. Poté vřele doporučujeme provést zálohu dat pro případ, že by se vyskytl nějaký problém.

 

Následně podržte Shift (resp. Alt v případě, že update provádíte na Macu) a klikněte na tlačítko Update (Aktualizovat). V dialogovém okně vyberte stažený .ipsw souboru a poté iTunes provede instalaci. Pokud by se objevila nějaká chyba, ujistěte se, že máte nejnovější verzi iTunes a postup případně opakujte.

 

Jakmile je instalace dokončena, vyhněte se restartu zařízení. V takovém případě by totiž servery Applu mohly ověřovat, zdali je ID vašeho přístroje na seznamu těch vývojářských, což by znamenalo chybovou hlášku a nutnost provést downgrade. Na závěr dodejme, že mezi novinky v iOS 8.3 patří například úložiště iCloud Drive, obnovení nedávno smazaných fotografií, vylepšení notifikační lišty, telefonování přes WiFi či v neposlední řadě sdílená alba v galerii.


Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr

Ja bych spis ocenil opravu Safari a DLNA, po posledním update nelze z YouTube přehrávat na xbox one, předtim to šlo, a Safari se na par minut sekne kdyz oteviram stránku. Hrozný.

Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr

Oprava na par sekund. Ne minut :-)

CageJ
Uživatel
CageJ

ak niekto vyskusa, ze postup realne funguje, tak ho skusim