Domů » Bleskovky » Na Steam dorazily další herní pecky včetně C&C Remastered a série Dragon Age

Na Steam dorazily další herní pecky včetně C&C Remastered a série Dragon Age

Jak známo, herní gigant EA se loni v říjnu po osmileté pauze vrátil na Steam, a to titulem Star Wars Jedi: Jedi Order. Nyní na největší digitální platformu pro PC hry vypustil rovnou přes 25 her včetně dlouho očekávané novinky Command & Conquer Remastered Collection nebo série Dragon Age. Téměř všechny tituly jsou navíc zlevněné.

EA katalog her

Dalšími taháky jsou například tituly Unravel a jeho pokračování, které stojí 10 eur, Mirror’s Edge Catalyst (10 eur), všechny díly série Crysis (5, 7,49 a 9,89 eur), Plants vs. Zombies v edici GOTY (0,99 eur), Jade Empire: Special Edition (3,74 eur) nebo Peggle Deluxe (2,49 eur). Zmíněný remaster strategických legend Command & Conquer a Red Alert stojí 19,99 eur a jednotlivé díly Dragon Age pořídíte za 4,99, 9,99 a 19,99 eur. Celý katalog si můžete prohlédnout zde.

Command & Conquer Remaster – First Gameplay Teaser

EA má rovněž v plánu na Steamu v létě zpřístupnit svou předplatitelskou službu EA Access.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

5 komentářů

  1. super, na tenhle remaster jsem čekal snad rok. včera jsem koupil a nelituju, zatím odehráno asi 8 hodin a za těch 20 euro to stojí. nádherná vzpomínka na dětská léta a špičkovou práci Westwoodu. a nechybí ani multiplayer.

    teď ještě aby se podobně vydařil remake Mafie a budu mít dvoje Vánoce letos, vlastně troje.

  2. Dokonale zvládnutý remake klasicky 👍Tohle je musthave v knihovně každýho hráče.

  3. Red Alert 2 + Yuri’s Revenge….. stovky hodin stravenych u kampani a Skirmish bitev.

  4. Remaster jsem koupil na Steamu a nelituji. Řemeslně dobře zvládnutá práce. Tohle je pocta původní hře se vším všudy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).