Domů » Bleskovky » Na Steam dorazily další herní pecky včetně C&C Remastered a série Dragon Age

Na Steam dorazily další herní pecky včetně C&C Remastered a série Dragon Age

Jak známo, herní gigant EA se loni v říjnu po osmileté pauze vrátil na Steam, a to titulem Star Wars Jedi: Jedi Order. Nyní na největší digitální platformu pro PC hry vypustil rovnou přes 25 her včetně dlouho očekávané novinky Command & Conquer Remastered Collection nebo série Dragon Age. Téměř všechny tituly jsou navíc zlevněné.

EA katalog her

Dalšími taháky jsou například tituly Unravel a jeho pokračování, které stojí 10 eur, Mirror’s Edge Catalyst (10 eur), všechny díly série Crysis (5, 7,49 a 9,89 eur), Plants vs. Zombies v edici GOTY (0,99 eur), Jade Empire: Special Edition (3,74 eur) nebo Peggle Deluxe (2,49 eur). Zmíněný remaster strategických legend Command & Conquer a Red Alert stojí 19,99 eur a jednotlivé díly Dragon Age pořídíte za 4,99, 9,99 a 19,99 eur. Celý katalog si můžete prohlédnout zde.

Command & Conquer Remaster – First Gameplay Teaser

EA má rovněž v plánu na Steamu v létě zpřístupnit svou předplatitelskou službu EA Access.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.