Domů » Bleskovky » Na pulty obchodů míří Galaxy Watch Active: chytré hodinky od Samsungu potěší nejen sportovce

Na pulty obchodů míří Galaxy Watch Active: chytré hodinky od Samsungu potěší nejen sportovce

Nové chytré hodinky Galaxy Watch Active od Samsungu se dostávají na pulty českých obchodů. Od dnešního dne jsou tak již běžně k dostání v ČR ve značkových prodejnách Samsungu, prostřednictvím webu samsung.cz nebo u prodejců elektroniky. Doporučená cena byla pro ČR nastavena na 6 499 Kč.

Hodinky jsou svou velikostí předurčeny spíše ženám. Proto možná překvapí, že si je předobjednalo o 20 % více zákazníků než v případě loni uvedených hodinek Galaxy Watch, které jsou univerzálnější.

Největší zájem je tradičně o černou variantu, kterou podle slov výrobce volí více než třetina zákazníků. Samotný Samsung však překvapila stříbrná barva, kterou si předobjednalo téměř stejné množství zákazníků. Dámskou růžovo-zlatou barvu pak zvolila čtvrtina nakupujících. Poněkud netradiční zeleno-modré pak dala přednost jen desetina lidí.

Široká nabídka aktivit i aplikací

Samsung Galaxy Watch Active vás sledují a automaticky detekují, zda běžíte, jedete na kole, veslujete, používáte eliptický trenažér nebo provádíte dynamický trénink. Manuálně si můžete vybrat sledování více než 39 aktivit, nastavit denní cíle a sledovat svůj pokrok.

Samsung Galaxy Watch Active: hodinky ušité na míru sportovcům

Samozřejmostí je pak kompatibilita s platformami Android a iOS a nechybí ani podpora aplikací třetích stran. Své fitness aktivity lze sledovat s využitím nejrůznějších aplikací, mezi nimiž nechybí Under Armour a Strava. Potěší však také podpora streamovací služby Spotify.

Integrace s hlasovým asistentem Bixby umožňuje volat nebo odesílat zprávy a ovládat Galaxy Watch Active hlasem, aniž byste museli vzít do ruky telefon.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments