Domů » Bleskovky » Na internet unikly tapety na pozadí a instalační soubor S Voice ze Samsungu Galaxy S4

Na internet unikly tapety na pozadí a instalační soubor S Voice ze Samsungu Galaxy S4

Většina výrobců do svých telefonů přidá mimo další úpravy systému i nějaká pozadí na plochu či vyzvánění z vlastní tvorby a Samsung zcela pochopitelně není výjimkou. Model Galaxy S4 je vyobrazován s několika různými sytě barevnými tapetami a přestože se zařízení ještě ani oficiálně nedostalo na trh, všechna pozadí jsou již k dispozici ke stažení.

Případní zájemci mohou obrázky stahovat na tomto odkazu, velikost balíku se sedmi tapetami ve Full HD rozlišení činí 13,8 MB. Mimo tapety se na světlo světa dostaly i vyzváněcí tóny a pro experimentátory nechybí ani aplikace S Voice umožňující ovládání telefonu hlasem. Nutno však podotknout, že na jiných zařízeních, než je Samsung Galaxy S4, nemusí fungovat správně.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

  1. No to je paráda! Mohu si stáhnout tapetu z S4! To byl můj sen!

  2. Nejaky vylepseni S Voice oproti SGS3?

  3. ching-pun (neregistrovaný)

    Ziadne prekvapenie Ziadne sklamanie, TOTALSHITT !! nic ineho sa ani cakat nedalo

  4. No snad to není předzvěst věcí budoucích. Nových telefonů je jak máku, jestli budeme číst o tapetách od ZTE, HTC, apk sem, apk. tam, tak se to tu docela zaplevelí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).