Sledujte nás na YouTube

Na internet unikly tapety na pozadí a instalační soubor S Voice ze Samsungu Galaxy S4

Většina výrobců do svých telefonů přidá mimo další úpravy systému i nějaká pozadí na plochu či vyzvánění z vlastní tvorby a Samsung zcela pochopitelně není výjimkou. Model Galaxy S4 je vyobrazován s několika různými sytě barevnými tapetami a přestože se zařízení ještě ani oficiálně nedostalo na trh, všechna pozadí jsou již k dispozici ke stažení.

Případní zájemci mohou obrázky stahovat na tomto odkazu, velikost balíku se sedmi tapetami ve Full HD rozlišení činí 13,8 MB. Mimo tapety se na světlo světa dostaly i vyzváněcí tóny a pro experimentátory nechybí ani aplikace S Voice umožňující ovládání telefonu hlasem. Nutno však podotknout, že na jiných zařízeních, než je Samsung Galaxy S4, nemusí fungovat správně.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

8 komentářů

 1. mceza (neregistrovaný)

  No to je paráda! Mohu si stáhnout tapetu z S4! To byl můj sen!

 2. AndyS (neregistrovaný)

  Nejaky vylepseni S Voice oproti SGS3?

 3. ching-pun (neregistrovaný)

  Ziadne prekvapenie Ziadne sklamanie, TOTALSHITT !! nic ineho sa ani cakat nedalo

 4. uni (neregistrovaný)

  No snad to není předzvěst věcí budoucích. Nových telefonů je jak máku, jestli budeme číst o tapetách od ZTE, HTC, apk sem, apk. tam, tak se to tu docela zaplevelí.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *