Domů » Bleskovky » Na internet unikly obrázky Samsungu GT-B7810 s QWERTY klávesnicí

Na internet unikly obrázky Samsungu GT-B7810 s QWERTY klávesnicí

Na internet unikly fotografie připravovaného nástupce modelu Galaxy M Pro vybaveného hardwarovou QWERTY klávesnicí umístěnou přímo pod displejem. Obrázky údajně pocházejí zamerického úřadu FCC, který má na starosti schvalování zařízení určených pro tamní trh.

   

O specifikacích telefonu toho zatím bohužel moc nevíme, známá je verze operačního systému Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich a kapacita akumulátoru 1 200 mAh, která je paradoxně ještě nižší než u původního M Pro (1 300 mAh). Z dokumentů FCC lze ještě vyčíst přítomnost Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth ve verzi 3.0. Spekuluje se také o rozlišení displeje, které by mělo činit 480 × 360 pixelů (HVGA).

Zatím není známá oficiální cena ani dostupnost, vzhledem k jeho předchůdci jej ale můžeme zařadit do kategorie nižší střední třídy s cenovkou do šesti tisíc korun. Otázkou ale zůstává, zda se u nás bude GT-B7810 vůbec někdy prodávat a pokud ano, jestli si zde dokáže najít dostatek zájemců.

Zdroje: Ameblo, AndroidAuthority

Miroslav Havlíček

4 komentářů

  1. Starý OS, starý čipset, starý slot na SIM, snad ať to ani nevozí… Že by to prostřední tlačítko bylo touch trackpad je asi taky utopie (aneb pouhé hloupé Home tlačítko). Pro příznivce Samsungu tam bude jistě „otřesný“ PLS panel:-)

  2. Jsem snad jediný komu chybí nástupce Nokie e72 a E52? Proc nikdo nevyslyší tyto uživatele…. Chci kvalitní smartfoun, ale taky má jiné hlavní požadavky než fulHD a 69 palců

  3. Jestli to bude mit rozumne parametry (minimalne 1Ghz, 1GB RAM, zadny podrazy) tak beru hned 2!

  4. Nyqi (neregistrovaný)

    To je jasný že to nikdo chtít nebude, pokud to bude stejná mrdka jako galaxy y pro, galaxy chat a podobný sráčoviny. Nemám zas tak vysoké požadavky na telefon s HW klávesnicí: 800MHz, 512ram, 512 paměť, foťák s autofokusem – nutnost – často potřebuji fotit texty, dioda, jemnost dipleje alespoň 170DPI..

    Teď mám Samsung galaxy i5510 s CM7 a ještě chci vyzkoušet HTC Chacha.

    To by nemusel být špatný telefon, samozřejmě po reinstal FW na CM7 nebo nějaký jiný, který bude mít odstraněný veškerý sračky od HTC a nebude mít Sense..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).