Domů » Bleskovky » Na internet se dostaly snímky řady OnePlus 8. Nový fotoaparát, stejný vzhled a spousta vylepšení

Na internet se dostaly snímky řady OnePlus 8. Nový fotoaparát, stejný vzhled a spousta vylepšení

OnePlus se zanedlouho světu pochlubí svojí novou řadou, se kterou bude chtít konkurovat již zavedeným značkám. V tomto nelehkém úkolu bude v první linii vlajkový model OnePlus 8 Pro. Ten dostane do vínku nejlepší hardwarovou výbavu v čele s OLED displejem a obnovovací frekvenci 120 Hz.

Nedávno se na internetu objevily snímky potvrzující již dříve známé detaily ohledně nové řady. Na zadní straně se objeví čtveřice fotoaparátů včetně 3D ToF senzoru. Primárním snímačem se stane IMX686 od Sony s rozlišením 64 Mpx.

OnePlus 8
OnePlus 8 Pro bude vzhledem připomínat loňské modely. Větší změny se odehrají na přední straně (zdroj: 247techie.in)

Baterie nejvybavenějšího modelu stoupne na 4500 mAh a budete ji moct dobíjet výkonem až 50 W. OnePlus 8 by měl dostat stejnou výbavu, technologii displeje i vzhled, pouze v menším těle. Modely 8 a 8 Pro budou dostupné v šedé a modré barvě a spekuluje se i o matné zlaté a olivově zelené.

Malá změna se týká nejméně vybavené novinky, která se zřejmě nebude jmenovat 8 Lite, jak se původně odhadovalo, ale OnePlus 8s. Představení modelů se má uskutečnit v průběhu dubna a začátek prodeje se očekává na květen. Deset vyvolených bude mít navíc možnost si novinky vyzkoušet o něco dříve, a někteří šťastlivci z řad testerů si telefon budou moci ponechat.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments