Sledujte nás na YouTube

My2thing: Chatujeme přes bluetooth

ChatAplikace My2thing slouží k chatování mezi smartphony vybavenými bluetooth. K této aplikaci mě napadá spousta využití, ať už třeba ve škole pro posílání taháků :-) nebo prostě jen pokud si budete chtít popovídat s kamarádem. Program podporuje široké spektrum telefonů ( Motorola MPx220, SPV C500, MDA a další).

Na Handango.com si pak můžete stáhnout Trial verzi či zakoupit plnou verzi za 6$. Aplikace však korektně funguje pouze pod Windows Mobile 2003.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. DMXTOM (neregistrovaný)

  Zdravim, chtel jsem se zeptat kde jste prisli na ty telefony…(podporovane)

 2. Na Handango.com uplně dole (link z bleskovky) je uveden seznam podp. telefonů…

 3. Anonymous (neregistrovaný)

  MPX 200 !!!!NEMA!!!! bluetooth

 4. omlouvam se za chybu, opraveno (sam mam mpx200 a proto jsem se asi nejak zapomel a misto 220 jsem napsal 200), snad mi bude prominuto

 5. Anonymous (neregistrovaný)

  myslim ze ne

 6. Anonymous (neregistrovaný)

  uz jsem se divil ze by nam to pridalo do MPxky200 bluetooth

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *