MWC 2014: Samsung Galaxy S5 se poodhaluje na uniklém videu

Z tohohle videa zřejmě v Samsungu nebudou mít příliš velkou radost. Premiéra modelu Galaxy S5 je naplánována na dnešní 20. hodinu, ale na internetu se nyní objevilo krátké video, ve kterém jsou zabíraný nové chytré hodinky Gear 2, a v pozadí si můžeme všimnout trojice ležících smartphonů. Z původního zdroje bylo video velmi rychle smazáno, což nahrává faktu, že by se mohlo jednat právě o Galaxy S5. Video zřejmě bylo pořízeno v některé z prezentačních místností Samsungu, které jihokorejský výrobce na veletrzích využívá k detailnějším ukázkám produktů pro partnery a novináře.

Všimnout si na něm můžeme hned trojice barevných variant – bílé, černé (nebo modré) a zlaté. Vypadá to, že Samsung opět vsadí na plastová záda imitující kůži. Zajímavě také působí nezvykle velký prostor pod objektivem fotoaparátu. Může se jednat buď o čtečku otisků prstů nebo o duální přisvětlovací diodu. V redakci se přikláníme spíše k druhé variantě. Více budeme vědět za pár hodin, tak nás nezapomeňte sledovat. Z akce Unpacked 5 opět nabídneme live blog a dostupný by měl být i videostream.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. _miv_ (neregistrovaný)

  Mate preklem v nadpise… „MWC2013“

 2. Paťo (neregistrovaný)

  Napadlo ma, že by sa mohlo jednať o nejakú verziu Samsungu, ktorý by bežal na Tizen (hovorilo sa, že Samsung niečo také vyvíja a podobnosť s S4 bude nápadná). Toto až moc pripomína S4, design je ešte menej originálny, ako to bolo v prípade prechodu z S3 na S4. Osobne neverím, že toto je nová a ohromujúca S5 …

 3. rura (neregistrovaný)

  Ale moze to byt nova s 5 …ved s 4 nebola tiez nic extra ..na ohromujuci smartfon si pockame este niekolko rokov …

  • Paťo (neregistrovaný)

   No ak je toto skutočne S5, tak možno vo verzií neo (lacnejšia varianta) … však uvidíme

 4. Johny (neregistrovaný)

  Ježišmarjá ty ikony (piktogramy) jsou taaaaak hnusný! :D

 5. mino (neregistrovaný)

  dizajnovo stále nuda, Z2 je dizajnovo určite lepší

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *