Domů » Bleskovky » To musíte vidět: Samsung staví obří sochy Galaxy S8 po celé Velké Británii

To musíte vidět: Samsung staví obří sochy Galaxy S8 po celé Velké Británii

Není žádným tajemstvím, že společnost Samsung investuje do propagace svých produktů nemalé peníze a obzvláště pokud se jedná o vlajkové lodě mobilních telefonů. Samsung si vzal tentokrát na mušku Velkou Británii, které dává vědět okázalým budováním velkých soch, že je Galaxy S8 na světě.

Sochy jsou strategicky umístěny v blízkosti památek, jmenovat můžeme například Stonehenge, St. Ives Cornwall či přímo centrum Londýna nebo přímořské město Bournemouth. Sochy jsou nepřehlédnutelné, měří 3 metry na výšku a 7 metrů na šířku. Musíme ale uznat, že se sochy Samsungu opravdu povedly, posuďte sami.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

6 komentářů

  1. Pominu-li nedostatky, za které by Samsung zasloužil facku, tak dejme tomu. Je to zase jeden z nejlepších přístrojů na trhu.

  2. Ten nevkusný odblznik má byť akože socha?Aj jediná inštalácia by bola príliš veľa.

    • A podle mě to je jen další naleštěná korejská nádhera. Repas S7. Sony aspoň dá IMX 400 s dedukovanou DRAM do XZ Premium.

  3. S8 vypadá super, ale fakt nepotřebuju s tim přístrojem se dělit o náklady na takovou marketingovou mašinerii. O rozdávání stovek přístrojů olympionikům atd nemluvě. Oneplus proto jasná volba. Bestie bez zbytečných funkcí. To, co jako uživatel chci, potřebuju a využiju. Za sranda peníze.

    • Nic takového tam není :-D :-D Bože …. jsou to jen návrhy, a jednodenní marketingová akce pro TV, doporučuji lépe ověřovat informace. Nebo si zajeďte na pár těch míst aby jste viděli jak tam …. .NIC NENÍ :-D :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).