Aplikace Můj Vodafone překonala milion stažení. Přes Vánoce operátor rozdal přes 20 milionů GB dat

Aplikace Můj Vodafone napříč všemi platformami (Android, iOS a Windows Phone/Mobile) překonala milník jednoho milionu stažení; celkový počet aktivních uživatelů aplikace je aktuálně okolo 520 000. V listopadu a prosinci loňského roku bylo poprvé v historii více než 50 procent všech zákaznických požadavků řešeno přes smartphony a tablety, tedy přes mobilní aplikaci Můj Vodafone a web muj.vodafone.cz. Meziroční nárůst zákaznických požadavků přes aplikace činil 57 % (v porovnání se stejným obdobím roku 2014) a za poslední 3 roky dokonce 807 procent.

MujVodafone

Od loňského srpna podzimu aplikace poskytuje výhody jako soutěž o chytré hodinky nebo vánoční nabídku jen pro její uživatele. Pro ty, kteří se chystají letos na hory do zahraničí, nabídne možnost cestovního pojištění od AXA Assistance se slevou 54 %.

Nová verze aplikace Můj Vodafone s vylepšenou grafikou

V druhé polovině února bude k dispozici ke stažení aktualizace aplikace se zcela novým vzhledem, která je výsledkem několikaměsíčního uživatelského testování. Uživatelé se mohou těšit na přehlednější menu, ale také nastavení svých datových služeb na jedno kliknutí v nativním rozhraní.

Za milionté stažení aplikace Vodafone jubilejního uživatele obdaroval. Výherkyní se stala majitelka studentského tarifu z Kopřivnice, která si nainstalovala aplikaci na doporučení kamarádů, aby mohla využít 100 GB dat z vánoční nabídky. Předtím o aplikaci Můj Vodafone neslyšela. Její starý telefon s operačním systémem Android nepodporoval LTE. Odnesla si však nový iPhone 6s a 1 000 000 MB dat na celý rok.

Přes Vánoce operátor rozdal více než 20 milionů GB dat

Na Vánoce si operátor pro své zákazníky nachystal dárek v podobě 100 GB dat. Podle statistiky Vodafonu data zákazníci z poloviny využili na streamování videí. Často zejména na další dárek – sledování stanice HBO GO, kde zhlédli celkově 215 000 hodin filmů a seriálů. To představuje téměř 25 let nepřetržitého sledování. Nejsledovanějším filmem se stal Hobit: bitva pěti armád a mezi seriály převládal nový český seriál z produkce HBO: Mamon.

Graf

Objem přenesených dat v důsledku aktivace vánočního dárku 100 GB v aplikaci Můj Vodafone. Nejsilnějším dnem v síti byla neděle 10. ledna 2016.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

 1. Co treba 20 miliard MB, to zni jeste drsneji… Mozna by bylo hezci napsat 20 PB, kdyz jsme na technickem webu :)

  • Michal (neregistrovaný)

   Jeden UNI tady stačí, další rejpal není třeba????

  • Radeczek

   Technický web? ????

  • Trololo (neregistrovaný)

   pánové, vaše starosti bych chtěl mít. Příště byste třeba mohli nadávat, že je nadpis moc dlouhý nebo že v grafu Vodafonu je použita moc červená barva. Ale ok, Češi – národ rejpalů. Hezký den :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel