Domů » Bleskovky » Movie Maker 8.1: Editor videa pro Windows Phone 8.1 je nyní dočasně zdarma

Movie Maker 8.1: Editor videa pro Windows Phone 8.1 je nyní dočasně zdarma

Aktualizováno 15. června

Autoři po dobu následujících tří dnů nabízejí aplikaci ke stažení zcela zdarma, původní cena byla 30 Kč. Pokud si tedy Movie Maker pro Windows Phone 8.1 chcete vyzkoušet, máte nyní jedinečnou příležitost.

Odkaz na WP katalog

Původní text článku z dubna 2014

Na WP Store se objevil vůbec první editor videa určený pro operační systém Windows Phone 8.1. Jedná se o tzv. univerzální aplikaci, což znamená, že jakmile se Movie Maker 8.1 objeví pro Windows 8.1, budete si jej v rámci nákupu mobilní verze moci stáhnout zdarma. Plná verze aplikace stojí 1,49 USD (30 Kč) a k vyzkoušení je dostupná i trial verze.

 

Současná verze umí vytvářet klipy z vložených videí, které lze doplnit obrázky a hudbou. V editoru lze jednotlivé klipy ořezávat, přesouvat, mazat nebo duplikovat, měnit lze také jejich hlasitost. Nechybí ani několik základních efektů či režim desetinásobného zpomalení videa. Autoři na vývoji editoru usilovně pracují a do budoucna chtějí přidat nové efekty, funkce a vylepšení.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. prvy ?? Ved nokia video trimmer je tiez nejaky editor. Inak dosť bieda :D ked na Galaxy S1, Nokiji N8 som to mal už pred rokmi :D

  2. Děkujme Itálii, že porazila Anglii :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).