Domů » Bleskovky » Motorola vyloží 4. září karty na stůl: Představí Moto 360, Moto G2 a X+1

Motorola vyloží 4. září karty na stůl: Představí Moto 360, Moto G2 a X+1

I když se Motorola veletrhu IFA nezúčastní, prezentaci svých novinek si naplánovala na 4. září, tedy na datum, kdy bude v Berlíně své novinky představovat kupříkladu Nokia. Akce Motoroly se odehraje v domovském Chicagu a díky piktogramům na pozvánce již víme, jaké novinky můžeme očekávat.

Pozvánku tvoří papírová skládanka, pro níž se u nás vžil název Nebe, peklo ráj. Ve rozích jsou vyobrazena čtyři zařízení, o nichž jste se mohli dočíst na SmartManii v minulých dnech. Jedná se o hodinky Moto 360, pokračovatele telefonů Moto G a Moto X a také nějaké nové příslušenství. Ačkoliv se spekulovalo o odhalení výše zmíněných produktů v pozdějším čase, Motorola se zřejmě rozhodla nezaostávat za svými konkurenty, kteří své trumfy pro druhou polovinu letošního roku představí na začátku září v Berlíně.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. HELLO MOTO (neregistrovaný)

  uz aby to tu bylo vlastnim moto droid razr a nemuzu si ho vynachvalit proste luxusni kousek s kevlarem akorat ta mala pamet, premyslim nad moto ultra či na Zetora s kevlarem co sem videl.

  • -Mike- (neregistrovaný)

   Ja sa tiez nemozem stazovat na Motorolu. Od defy, razr a razr maxx som presiel na Moto g. Pri Moto G trosku chyba to spracovanie a Motorolacky dizajn ako mal moj razr maxx.

   Moto g vyzera jednoducho, ale zase syst.aktualizacie nacas ako nexus. Ja si myslim, ze vzhlad starych motorol sa uz zial nevrati. Ale drzim Motorke palce :)

  • -Mike- (neregistrovaný): Lenovu…

  • -Mike- (neregistrovaný)

   To mas pracdu UNI. Z toho som bol smutny.. Google si vzal,co potreboval…:/

  • lenovo je uspesna cinska spolocnost…aha, cinska som napisal…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).