Domů » Bleskovky » Motorola Razr 2019 na tiskových snímcích: véčko s ohebným displejem v netradičním balení

Motorola Razr 2019 na tiskových snímcích: véčko s ohebným displejem v netradičním balení

Do světa ohebných smartphonů chce nahlédnout i čínské Lenovo, které se pod značkou Motorola chystá oživit legendární řadu žiletkových telefonů Razr. Jako první by měl dorazit telefon vyvíjený pod kódovým označením Voyager, který si nyní můžeme prohlédnout na několika údajně pravých marketingových snímcích.

Motorola Razr 2019: legendární žiletka s ohebným displejem uvnitř

Novodobá Motorola Razr se designově inspiruje u své prababičky z roku 2005, avšak přizpůsobí se moderní době. Nebude chybět typická véčková konstrukce a široká vystupující brada ve spodní částí telefonu, naopak ve spodní části budeme postrádat leptanou hardwarovou klávesnici. Vnitřní prostor telefonu vyplní ohebný displej s úhlopříčkou 6,2″, rozlišením 876 × 2 142 pixelů a výřezem pro selfie kamerku. Na vnější straně pak najdeme sekundární plochý displej s rozlišením 600 × 800 pixelů.

motorola razr 2019 2

Motorola Razr 2019 nebude oproti ostatním ohebným telefonům vlajkovým modelem, v jejích útrobách bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 710 doplněný o 4 nebo 6 GB RAM, vnitřní úložiště bude nabízeno v kapacitách 64 nebo 128 GB. Akumulátor v těle zařízení nabídne neoslnivou kapacitu 2 730 mAh.

Netradiční balení

Podle obrázků bude Motorola Razr 2019 prodávána ve speciálním balení s trojúhelníkovým půdorysem. Telefon v něm bude zasazen do vertikálního stojánku, součástí balení bude nejen telefon s nabíječkou, ale i drátová sluchátka zakončená USB-C portem. To znamená, že na telefonu nenajdeme klasický sluchátkový jack, standardní sluchátka připojíte pouze skrze přiloženou redukci.

Na Motorolu Razr 2019 jsme nesmírně zvědaví, zejména pak na to, zda její ohebný displej nebude trpět stejnými neduhy jako v případě Samsungu Galaxy Fold. Vzhledem k jinému form-factoru a slabším parametrům bychom se měli dočkat i nižší ceny, spekuluje se o 1 500 dolarech (asi 34 600 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Ale jo cena je celkem nízká :D jinak to bude pěkná nudle podle toho rozlišení a ještě s výřezem :D

  2. To snad víme ? Jmenuje se to Motorola, tak je to Motorola, vlastník je druhá věc, pro laika nepodstatná.

  3. pochybných 35 tisíc bez daně a cel, s hardwarem střední třídy, tak to je opravdu příjemnější vzhledem k tomu, co nabídne Fold za tu cenu oproti tomuto. :D

  4. Unas se zase nebude prodavat, nebo bude extremne draha, nebude podpora,skonci verze android pro tento telefon model a bude na odpis jako se vsemi motorolami z USA…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).