Motorola Edge 30 Pro předčí často i dražší konkurenty. Teď je o další 2 000 Kč levnější

Motorola Edge 30 Pro 2

Motorola už několik let dokazuje, že umí nabídnout i zajímavé vlajkové telefony. Ostatně nejnovější Motorola Edge 30 Pro je toho zářným příkladem. Jde totiž o špičkový telefon s nekompromisní výbavou, který v moha ohledech předčí často i dražší konkurenty. Teď je navíc ještě lákavější, protože si jeho cenu můžete srazit o 2 000 Kč a ještě na telefon získat prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Motorola Edge 30 Pro je špičková prakticky ve všech směrech. Má nekompromisní výkon díky procesoru Snapdragon 8 Gen 1 a 12GB RAM, dokonalý 6,7“ OLED displej se 144Hz obnovovací frekvencí i bleskurychlé 68W nabíjení TurboPower. Potěší i 50Mpx zadní fotoaparát se třemi objektivy a selfie fotoaparát s rozlišením 60 Mpx. Samozřejmostí je podpora 5G sítí, Wi-Fi 6E, duální reproduktory či voděodolnost.

 

Pokud v košíku použijete slevový kód moto2000, můžete Motorolu Edge 30 Pro můžete aktuálně pořídit jen za 17 990 Kč (běžně 19 990 Kč), což je na smartphone s touto výbavou velice zajímavá cenovka. U Mobil Pohotovosti navíc na telefon dostanete zdarma prodlouženou 3letou záruku a pokud zároveň prodáte svůj starý telefon, získáte ještě bonus k výkupní ceně. Při té příležitosti můžete zároveň využít speciální službu Koupíš, Prodáš.

Motorola Edge 30 Pro

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku