TOPlist

Motorola Edge 30 Pro předčí často i dražší konkurenty. Teď je o další 2 000 Kč levnější

Motorola Edge 30 Pro 2

Motorola už několik let dokazuje, že umí nabídnout i zajímavé vlajkové telefony. Ostatně nejnovější Motorola Edge 30 Pro je toho zářným příkladem. Jde totiž o špičkový telefon s nekompromisní výbavou, který v moha ohledech předčí často i dražší konkurenty. Teď je navíc ještě lákavější, protože si jeho cenu můžete srazit o 2 000 Kč a ještě na telefon získat prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Motorola Edge 30 Pro je špičková prakticky ve všech směrech. Má nekompromisní výkon díky procesoru Snapdragon 8 Gen 1 a 12GB RAM, dokonalý 6,7“ OLED displej se 144Hz obnovovací frekvencí i bleskurychlé 68W nabíjení TurboPower. Potěší i 50Mpx zadní fotoaparát se třemi objektivy a selfie fotoaparát s rozlišením 60 Mpx. Samozřejmostí je podpora 5G sítí, Wi-Fi 6E, duální reproduktory či voděodolnost.

Motorola Edge 30 Pro

Pokud v košíku použijete slevový kód moto2000, můžete Motorolu Edge 30 Pro můžete aktuálně pořídit jen za 17 990 Kč (běžně 19 990 Kč), což je na smartphone s touto výbavou velice zajímavá cenovka. U Mobil Pohotovosti navíc na telefon dostanete zdarma prodlouženou 3letou záruku a pokud zároveň prodáte svůj starý telefon, získáte ještě bonus k výkupní ceně. Při té příležitosti můžete zároveň využít speciální službu Koupíš, Prodáš.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku