Domů » Články » Moto G5 Plus: první dojmy z MWC 2017 (videopohled)

Moto G5 Plus: první dojmy z MWC 2017 (videopohled)

Novinkami se přijela do Barcelony pochlubit také společnost Lenovo, která zde ukazuje dva nové smartphony Moto G5 a G5 Plus. Zatímco Moto G5 bude zaujme méně náročnou klientelu, „plusková“ verze vypadá z hlediska výbavy o poznání zajímavěji. Čelní straně dominuje 5,2“ Full HD displej a biometrický snímač otisků.

Moto G5 Plus: první dojmy z MWC 2017

Srdcem smartphonu se stal čipset Snapdragon 625 a 3 GB operační paměti. Na lámání rekordů v tabulkách benchmarků to sice nebude, ale pro potřeby systému a aplikací jde o naprosto dostačující mix. Interní úložiště je schopné pojmout maximálně 32 GB. Komu by tento prostor nestačil, může si vypomoci paměťovou kartou, musí však oželet funkci dual SIM.

O přísun energie se stará 300 mAh akumulátor. Příjemným překvapením je podpora rychlého nabíjení splňující standardy Qulacomm Quick Charge 3.0.

Moto G5 a G5 Plus: menší displeje, kovová těla a nejnovější Android

xiaomi-beryko-mwc

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).