Moto G5 Plus: první dojmy z MWC 2017 (videopohled)

Novinkami se přijela do Barcelony pochlubit také společnost Lenovo, která zde ukazuje dva nové smartphony Moto G5 a G5 Plus. Zatímco Moto G5 bude zaujme méně náročnou klientelu, „plusková“ verze vypadá z hlediska výbavy o poznání zajímavěji. Čelní straně dominuje 5,2“ Full HD displej a biometrický snímač otisků.

Srdcem smartphonu se stal čipset Snapdragon 625 a 3 GB operační paměti. Na lámání rekordů v tabulkách benchmarků to sice nebude, ale pro potřeby systému a aplikací jde o naprosto dostačující mix. Interní úložiště je schopné pojmout maximálně 32 GB. Komu by tento prostor nestačil, může si vypomoci paměťovou kartou, musí však oželet funkci dual SIM.

O přísun energie se stará 300 mAh akumulátor. Příjemným překvapením je podpora rychlého nabíjení splňující standardy Qulacomm Quick Charge 3.0.Nepřehlédněte

Moto G5 a G5 Plus: menší displeje, kovová těla a nejnovější Android

xiaomi-beryko-mwc

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku