Domů » Bleskovky » Moto 360 dostanou konkurenci: LG na veletrhu IFA představí kulaté G Watch R

Moto 360 dostanou konkurenci: LG na veletrhu IFA představí kulaté G Watch R

Když na konferenci Google I/O letos v červnu zazněla informace, že hodinky Motorola Moto 360 půjdou do prodeje později v tomto roce, ozval se z publika zklamaný povzdech. Přeci jen hodinky s kulatým displejem působí mnohem elegantněji a přirozeněji, než všechny aktuálně prodávané modely postavené na platformě Android Wear.  

   
Moto 360 (vlevo) mají na veletrhu IFA dostat konkurenci: LG G Watch R (vpravo)

Příští týden bychom se o Moto 360 měli dozvědět poslední upřesňující informace o ceně a začátku prodeje, zjevně se ale nebude jednat o jediný kus nositelné elektroniky s kulatým displejem, který bude na veletrhu IFA k vidění. Na YouTube kanálu společnosti LG se totiž objevil půlminutový teaser, který v krátkém probliknutí ukazuje vlastní hodinky s kulatým displejem v celé jejich kráse a láká na veletrh IFA.

Je pravděpodobné, že hodinky budou poháněné operačním systémem Android Wear, v záblescích videa jsou k vidění funkce jako krokoměr, měřič vzdálenosti nebo digitální kompas. Jsme zvědaví, jakou nositelnou elektronikou nás LG v příštím týdnu překvapí, kromě kulatých G Watch R se spekuluje i o nástupci aktuálních čtvercových hodinek LG G Watch.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).