Domů » Bleskovky » Stáhněte si proslulou hru Monument Valley, pro iOS je nyní zdarma

Stáhněte si proslulou hru Monument Valley, pro iOS je nyní zdarma

Monument Valley byla v loňském roce velmi oslavovaná, chvály se jí dostao především za krásně zpracovanou grafiku, příběh princezny Idy a hrátky s perspektivou. To hráče nadchlo, a ne nadarmo byla zvolena Applem jako Hra roku 2014.

 

Nyní si můžete Monument Valley stáhnout z App Store zdarma, ušetříte tedy zhruba 100 Kč. Není jasné, zda se jedná o dočasnou, nebo trvalou nabídku. Pro Android hra zůstává i nadále placená, což může souviset s tím, že pouze 5 % z celkového počtu instalací na platformě zeleného robota bylo legálních, u zbytku se jednalo o pirátské kopie. Zajímavé ale je, že tvůrci verzi pro Android dočasně nabídli zdarma prostřednictvím Amazon AppStore.

Odkaz na App Store

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

9 komentářů

 1. chmeldas (neregistrovaný)

  Míra pirátství 95%?! Nedělal jsem si iluze, ale tohle je opravdu síla…

  • uni (neregistrovaný)

   To si nevěděl?:) Tohle číslo (které je ale obecně platné, bohužel) v souvislosti s MV tvůrci uvedli už tak před rokem, myslím v souvislosti s vydáním datadisku.

   Kde mimochodem schytali pořádnou kritiku od Androidářů, co si to dovolují, že chtěji v „té samé hře“ znovu peníze“. Jako by lidi neznali starý dobrý datadisk, rozšíření původní hry.

   Androiďáci (my) je fakt sebranka (já tedy zaplatil za obě části, možná něco v akci), ten trh Androidu prostě komplet nefunguje (od výrobců přístrojů, přes vývojáře po tvůrce OS). Zajímalo by mě, kdy se to celé sesype, tohle nemůže fungovat do nekonečna:)

  • chmeldas (neregistrovaný)

   Věděl jsem, že je to špatný, ale 95% fakt překvapilo. Statistiky jsem nesledoval a odhadoval to maximálně na 65%… Tady už je něco opravdu hodně špatně. Osobně si myslím, že s tím Google ani nic dělat nechce. Záleží mu jen na rozšířenosti OS aby mohl sbírat data.

  • uni (neregistrovaný)

   Jistě.

   Zatím spíše náhodou drží celá Android platforma jakž tak pohromadě (no, ono dostat do ruky opravu čínu nebo indii, asi bychom se divili), to mi přijde skoro jako zázrak. Tak jako se defakto čeká na opravdu velký bezpečnostní pr*ser Androidu, ačkoli lidé začínají být stále otupělejší, taky fakt. A stačí málo, podívej se, jaké haló je kolem smazaných fotek nějakého důchodce (na iPhone). Stačí aby to zahrálo na citlivou strunu uživatelů a může být hodně rychlý konec. V celé platformě Android defakto leží strašně málo peněz, až přijde noc dlouhých nožů, každý udělá rychlý proces. Uživatel bude ta poslední instance, na které bude v tomhle pogromu záležet:)

  • chmeldas (neregistrovaný)

   Tak uživatel je vždy až na posláním místě. Na prvním je zisk. :D

 2. Tyler (neregistrovaný)

  A pro WP?

  • Warez (neregistrovaný)

   Stačí se podívat do store, je tam za 109,- a nebo si kup mobil s androidem a můžeš jí šlohnout :D . Jinak ve store jsou každou chvíli slevy na vybrané tituly a třeba já před nedávnem kupoval hru Tomb Rider Go za tři pětky a hra je to opravdu luxusní.

  • uni (neregistrovaný)

   No TRGO jsem minul. Nechápu, proč sakra GP nenaučí notifikaci na apku v wishlistu, když se dostane do akce, jako dělá Steam… Sami si podkopávají, to je vidět, jak jim na tom „záleží“….

 3. Jersi (neregistrovaný)

  Hra je to geniální, vřele doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *