Domů » Bleskovky » MONETA Money Bank představila novou verzi mobilní aplikace pro Android a iOS

MONETA Money Bank představila novou verzi mobilní aplikace pro Android a iOS

Klienti MONETA Money Bank mohou od 22. července využívat novou aplikaci mobilního bankovnictví. Smart Banka vyhoví nejčastějším potřebám uživatelů a nabídne moderní nástroje jako chytré tlačítko s oblíbenými funkcemi nebo přihlášení pomocí otisku prstu. Aplikace se ale dočká ještě dalších pokročilých funkcí. Na jejich vývoji se podílejí také vybraní klienti MONETA Money Bank, kteří Smart Banku pomáhají testovat a spolu s týmem vývojářů přispějí k dalším vylepšením.

Smart Banka nyní nabízí přehlednou obsluhu účtů, šablony plateb a přístup do historie transakcí na všech účtech nebo kreditních kartách klientů. Platební operace stačí potvrdit libovolně zvoleným PINem, který si uživatel zadá při instalaci. Přístup k placení a dalším často hledaným informacím a transakcím usnadní i chytré tlačítko pro rychlou volbu, které k nim klienta přenese jedním kliknutím. V rámci aplikace si klienti mohou přehledně zobrazit stav svých půjček a investic nebo rychle vyhledávat v historii plateb.

Klienti si zvolí k přihlášení buďto svůj PIN, anebo otisk prstu (platí pouze pro iPhony s Touch ID a iOS 9+). Mezi další funkce, které uživatelé často využijí, patří například vyhledávání poboček a bankomatů a navigace k nim nebo dobíjení kreditu mobilních telefonů. Čas zcela jistě ušetří i populární platby pomocí QR kódu. Potěší také kompletně nová grafika celé aplikace.

MONETA Smart Banka
MONETA Smart Banka

Pro založení Smart Banky je třeba běžný nebo spořicí účet, případně kreditní karta od MONETA Money Bank. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
29 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments