Cena:

MojeGalaxy: Samsung ke Galaxy S8 a S8+ v ČR opět nabídne prémiový servis

Pro budoucí majitele Samsungu Galaxy S8 či Galaxy S8+ si výrobce připravil zajímavý bonus v podobě služby MojeGalaxy. Ta navazuje na poskytovaný servis MojeS7 předchozí sedmé řady, kterou mohou zákazníci využívat do léta 2017. S MojeGalaxy mají noví majitelé obou novinek možnost bezplatně kontaktovat speciální infolinku na čísle 800 66 53 77, kde jim operátoři poskytnou veškeré potřebné informace týkající se jejich zařízení (informace ohledně nastavení, návodu či reklamace). Infolinka je k dispozici od pondělí do soboty v době od 8.00 do 20.00 a v neděli od 8.00 do 18.00.

V redakci už nový Samsung Galaxy S8/S8+ testujeme :)
V redakci už nový Samsung Galaxy S8/S8+ testujeme :)

Infolinka dále slouží k poskytování nadstandardních služeb. Jednou z nich je například možnost osobního vyzvednutí poškozeného telefonu na území České republiky a Slovenska. Majitelé prostřednictvím infolinky zavolají na zákaznický servis a následně je kontaktuje servisní pracovník, který se zákazníkem domluví čas a místo vyzvednutí dle jeho přání. Po dobu opravy získá zákazník náhradní mobilní telefon (dle dostupnosti), aby nemusel řešit výpadek vlastními silami. Po opravě bude telefon opět osobně předán zpět.

Samsung Galaxy S8 & Galaxy S8+ v kostce

  • uvedení na trh: 28. dubna, z předobjednávek 21. dubna
  • barevné varianty pro ČR: černá, šedivá, stříbrná a modrá
  • operační systém: Android 7.0 Nougat + vlastní uživatelské prostředí
  • procesor a RAM: Samsung Exynos 8895, 4 GB
  • ceny s DPH: Galaxy S8: 21 999 Kč, Galaxy S8+ 24 999 Kč
  • příslušenství: kompletní přehled příslušenství naleznete zde

V případě, že se majitel rozhodne navštívit některou ze zákaznických servisních center Samsung osobně, doba jeho návštěvy během opravy nezabere více než hodinu, umožňuje-li to typ závady zařízení. Tuto službu poskytuje Zákaznické centrum Samsung v Praze (Zákaznické centrum Samsung Plaza, Ječná 36 a nově otevřené zákaznické centrum Alza TechZone, Bubenské nábřeží 13), Brně (AVION Shopping Park) a Ostravě (Nádražní 307/102).

Služba MojeGalaxy platí pro zařízení zakoupená koncovým zákazníkem v oficiální distribuční síti do odvolání a nevztahuje se na mechanická poškození či vady způsobené uživatelem. Podrobnější informace o službě budou již brzy k dispozici na této adrese a v aplikaci Samsung Members, která je předinstalovaná v mobilním zařízení.Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S8 odhalen: nejlepší z nejlepších (první dojmy)

Samsung Galaxy S8 se začne v České republice prodávat 28. dubna za doporučenou cenu 21 999 Kč, model Galaxy S8+ za 24 999 Kč. Telefony je možné si předobjednat u vybraných prodejců od 29. března, 18:00 hodin, do 19. dubna, 23:59 hodin. Pokud tak zákazník učiní, obdrží telefon až o 8 dní dříve než v běžném prodeji.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.