Moje garáž: šikovný pomocník pro motoristy (tip na aplikaci)

Vlastnění automobilu přináší kromě radostí také spoustu starostí. Aplikací, které vám pomohu udržovat si přehled o stavu vašeho vozidla, nutných nákladech na pohonné hmoty nebo obsahují užitečnou mapu nejbližších servisů, je v dnešní době spousta, málokterá ale kombinuje všechny potřebné funkce do jedné a je navíc z našich luhů a hájů.

Pro aplikaci Moje garáž to ovšem rozhodně platí. Už se vám nestane, že zapomenete na servisní prohlídku, konec platnosti autolékárničky či technické kontroly a měření emisí. Aplikace rovněž obsahuje vaši digitální servisní knížku, mapu téměř 16 000 servisů po celé republice, naskenované důležité dokumenty týkající se vašeho automobilu, přehled o nákladech na pohonné hmoty a nechybí ani převodník měn s aktuálním kurzem ČNB, aby se vám lépe cestovalo do zahraničí. Pro ty případy jsou v aplikaci také zaškrtávací seznamy, abyste na nic nezapomněli.

Moje Garáž
Moje Garáž
Cena: zdarma
  • Moje Garáž Screenshot
  • Moje Garáž Screenshot
Moje Garáž
Moje Garáž
Cena: zdarma

Aplikace nabízí ještě jednu výhodu – v servisech Auto Kelly získáte na veškeré autopříslušenství slevu až 20 %, což jistě stojí za úvahu. Ačkoli byla aplikace primárně myšlena právě pro zákazníky řetězce autoservisů, není určena pouze pro ně. Aplikaci Moje garáž tak můžete využívat i v případě, že nejste či nechcete být zákazníkem jednoho konkrétního autoservisu.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Derek (neregistrovaný)

    To vypadá jako docela užitečná appka, zkusím. díky za tip :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel