Domů » Bleskovky » Moje garáž: šikovný pomocník pro motoristy (tip na aplikaci)

Moje garáž: šikovný pomocník pro motoristy (tip na aplikaci)

Vlastnění automobilu přináší kromě radostí také spoustu starostí. Aplikací, které vám pomohu udržovat si přehled o stavu vašeho vozidla, nutných nákladech na pohonné hmoty nebo obsahují užitečnou mapu nejbližších servisů, je v dnešní době spousta, málokterá ale kombinuje všechny potřebné funkce do jedné a je navíc z našich luhů a hájů.

Mobilní aplikace Moje Garáž

Pro aplikaci Moje garáž to ovšem rozhodně platí. Už se vám nestane, že zapomenete na servisní prohlídku, konec platnosti autolékárničky či technické kontroly a měření emisí. Aplikace rovněž obsahuje vaši digitální servisní knížku, mapu téměř 16 000 servisů po celé republice, naskenované důležité dokumenty týkající se vašeho automobilu, přehled o nákladech na pohonné hmoty a nechybí ani převodník měn s aktuálním kurzem ČNB, aby se vám lépe cestovalo do zahraničí. Pro ty případy jsou v aplikaci také zaškrtávací seznamy, abyste na nic nezapomněli.

Moje Garáž
Cena: zdarma
‎Moje Garáž
‎Moje Garáž
Cena: zdarma

Aplikace nabízí ještě jednu výhodu – v servisech Auto Kelly získáte na veškeré autopříslušenství slevu až 20 %, což jistě stojí za úvahu. Ačkoli byla aplikace primárně myšlena právě pro zákazníky řetězce autoservisů, není určena pouze pro ně. Aplikaci Moje garáž tak můžete využívat i v případě, že nejste či nechcete být zákazníkem jednoho konkrétního autoservisu.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. To vypadá jako docela užitečná appka, zkusím. díky za tip :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).