Mobilní telefony bez starostí do každé firmy! Objevte Samsung Enterprise edici a platformu Knox

1024xX Samsung Enterprise lifestyle 3

Máte na starost správu zařízení ve firmě? Znáte výhody řešení Samsung Enterprise edice v kombinaci s platformou Samsung Knox? Čtěte následující řádky a dozvíte se, jak si správu zařízení ve firmě zjednodušit. Tahle edice je totiž jako stvořená pro business! 

Bezpečnost a dlouhá životnost 

S verzí Samsung Galaxy Enterprise získáte 4 roky aktualizací firmwaru, a to měsíčně nebo čtvrtletně. Všechna zařízení tak budou aktuální s nejnovějšími opravami zařízení. Budou tak perfektně chráněna před nežádoucími viry, které by mohly být hrozbou pro vaše podnikání.

1024xX Samsung Enterprise lifestyle 1

Vzhledem k softwarové podpoře mají zařízení delší životnost. Jejich správa je tak mnohem jednodušší. Jeden uživatel může mít stejný telefon i několik let – a to značně ušetří čas a starosti oběma stranám.

Platforma Knox speciálně pro zařízení Samsung

Konfigurace a správa firemních zařízení nebyla nikdy jednodušší. Pro jejich nastavení je totiž ani nemusíte vybalovat z krabičky a rovnou je dát zaměstnancům. Vše funguje vzdáleně. Umožňuje například bezdotykové zařazení do podnikové správy, to znamená, že můžete najednou přidat tisíce zařízení, aniž by se muselo každé z nich ručně registrovat. Zároveň lze hromadně testovat aktualizace a propojení s ostatními aplikacemi tak, aby vše hladce fungovalo. Uživatelům lze jednotně nastavit cokoliv, co bude potřeba. Například nahrání vlastní znělky, úvodní obrazovky nebo tapety.

1024xX Samsung Enterprise lifestyle 2

Důraz se klade i na zabezpečení. Vzhledem k tomu, že je platforma Knox vyvinuta speciálně pro Samsung, nabízí mnoho možností a funguje naprosto bezproblémově. Chrání před virovými hrozbami a ukradením dat, malwarem a dalšími hrozbami.

Díky Knox Manage můžete spravovat zařízení se systémy Android, iOs i Windows 10.

Pro hladký průběh a nastavení všech potřeb konkrétní firmy, doporučujeme poptat toto řešení na míru. Více informací a kontaktní formulář naleznete zde.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku