Domů » Bleskovky » Mobilní aplikace YouTube Music nově umí zobrazovat texty skladeb

Mobilní aplikace YouTube Music nově umí zobrazovat texty skladeb

Pokud vám při přehrávání písní ve službě YouTube Music chyběla možnost zobrazit jejich text, máme pro vás dobrou zprávu – od úterý to již možné je, přesněji u mobilní verze. Webový přehrávač funkci zatím nepodporuje, podle YouTube se na ní ale „aktivně“ pracuje.

YouTube Music lyrics

Funkce se zapíná klepnutím na tlačítko „i“ na levé straně obrazovky při přehrávání písně.  Konkurenční hudební streamovací platformy Apple Music a Spotify zobrazení textů písní také podporují, přičemž u některých skladeb je dokáží v reálném čase posouvat dál. YouTube Music toto (alespoň zatím) neumí, takže uživatel musí texty posouvat dolů manuálně.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments