Domů » Články » Mobile Internet Forum otevře brány do světa mobilní komunikace

Mobile Internet Forum otevře brány do světa mobilní komunikace

Mobilní komunikace se z rutiny našich běžných životů pomalu, ale jistě mění v příležitost pro byznys. Nečekejte na to, až vás konkurence předběhne. Prozkoumejte technologické novinky a zjistěte, jak využít potenciál mobilních aplikací ve svůj prospěch. Konference Mobile Internet Forum a 25 přednášejících z korporací i menších firem vám s tím pomohou.

Mobile Internet Forum

Detailní informace o programu a přednáškách se dočtete na webu konference. Malou ukázku toho nejzajímavějšího pro vás máme ale už tady. I automobilový průmysl drží krok s vývojem mobilních aplikací. Mezi nejžhavější trendy v automotive totiž patří nabídnout zákazníkům auto, které je online. ŠKODA KODIAQ tento trend potvrzuje. Pavel Tůma a David Žid ze ŠKODA AUTO vám prozradí, jak lze propojit odlišné světy vývoje vozů a aplikací.

02

Jak lze z klasické mobilní aplikace udělat hlavní prostředek komunikační kampaně? To vám na příkladu aplikace #Pomahejpohybem, se kterou pomáhá více než 200 tisíc přispěvovatelů, ukáže Daniel Novák z Nadace ČEZ.

o3

Designer a konzultant ze společnosti Court of Moravia, Petr Miklíček, bude mluvit o využití gamifikace na mobilních platformách – ve firmě i mimo ni. Vysvětlí vám také, proč jsou právě mobily skvělá platforma pro firemní uplatnění.

01

Na konferenci dále vystoupí a o své zkušenosti se s vámi podělí generální ředitel T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom, Milan Vašina, nebo zakladatel startupového studia Usertech, Jan Beránek.

Chyťte proto příležitosti mobilní mánie za bezdrát a dorazte na Mobile Internet Forum 2016. Zaregistrovat se můžete na webu konference.

Partnery konference jsou eMan, KPMG Česká republika, Seznam.cz a T-Mobile, produktovými partnery jsou Audioteka.cz a ChargeBox. Mediálně akci podporují Digital Economy World, Jablíčkář.cz, mobilenet.cz a SmartMania.cz. Konferenci organizuje server Lupa.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network, produkčně zajišťuje Internet Info.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).