Domů » Články » Mobile Internet Forum 2018: mobilní aplikace a technické inovace v bankovnictví a e-commerce

Mobile Internet Forum 2018: mobilní aplikace a technické inovace v bankovnictví a e-commerce

Mobile Internet Forum se letos zaměří na marketingové a obchodní využití mobilních aplikací a technických inovací v bankovnictví, automobilovém průmyslu, e-commerce i veřejné správě. Položí si řadu otázek, například: Jak do mobilních aplikací proniká rozšířená realita? A jak mění internet Google AMP? Jak je to s bezpečností mobilních zařízení a mobilních plateb?

Koukněte na malou ochutnávku z 11. ročníku konference Mobile Internet Forum.

Mobilní aplikace ve světě bankovnictví a plateb

Jak Google Pay změní platbya checkout v e-commerce?Petr Šmíd,marketingový ředitel společnosti Google pro střední a východní Evropu, představí nástroj pro obchodníky, který zásadně zjednoduší svět online plateb pro koncové zákazníky.

Naváže zástupce MONETA Money bank, Jan Hruška,aby vám kromě statistik placení chytrým telefonem pomocí Google Payukázal pohodlné bezkontaktní platby přes chytré hodinky Garmin a Fitbit.

V panelové diskuzivám zástupci tuzemských bank řeknou, jak mobilní platby změní praxi obchodníků a návyky spotřebitelů. Je na čase hodit peněženky a platební karty do koše? Nahradí je v blízké budoucnosti mobilní telefony?

Bezpečnost

V dnešní době nabízí v podstatě každá finanční instituce bankovnictví v telefonu.Jak je to ale s bezpečností? Varovat vás před sociálním inženýrstvím útočníků budeVáclav Zubrz ESET software.

Bezpečnost současných mobilních zařízení a matematicko-fyzikální technologie ochrany platebních aplikací bude řešit kryptolog Tomáš Rosaz Raiffeisenbank. 

Mobilní aplikace a jejich marketingové využití

Virtuální a rozšířená realitaza použití mobilních technologií: Co dává smysl? Co je nesmysl? Jaká je budoucnost? Co můžeme očekávat na trhu – jak softwarově, tak v technologiích – v následujících několika letech? To je téma Petra Steineraz Avatar Media, který ukáže příklady marketingového a obchodního využití těchto inovativních technologií u nás i ve světě, například rozvoj wearables (hodinky, brýle) ve spojení s cloudovým řešením

Specifikům implementačního procesu nových mobilních aplikací na trh se bude věnovat Pavel Mikulenkaz Reinto. Na konkrétním příkladu ukáže vhodné distribuční kanály ke konečnému zákazníkovi.

Nezávislý specialista na optimalizaci rychlosti načítání a CSS, Martin Michálek,vystoupí s přednáškou na téma rychlosti webu s důrazem na novou technologii AMP od Google. Michálek je autorem blogu a odborného podcastu Vzhurudolu.cz.Ukáže několik častých chyb při vývoji responzivního webu a přidá rady, jak webařské týmy kontrolovat.

Výkonná ředitelka Sdružení pro internetový rozvoj v České republiceKateřina Hrubešová se podívá na mobilní internet pod lupou NetMonitoru, zaměří se na návštěvnost a inzerci, trendy, příležitosti a hrozby.

Celý program a kompletní sestavu řečníků konference naleznete na našich webových stránkách, kde se můžete i pohodlně zaregistrovat. Zavítejte s námi 31. října do Konferenčního centraCityna Praze 4,Na Strži 1702/65.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz.Partnery akce jsou eMan, ESET software a KPMG Česká republika, s. r. o.. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji odporují Dotekomanie.cz, Jablíčkář.cz,Letem světem Applem, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments