Domů » Bleskovky » Microsoft vydal aplikaci OneNote pro Android

Microsoft vydal aplikaci OneNote pro Android

Microsoft moc dobře ví, že kvůli podpoře svých ostatních produktů se nestačí věnovat jen vlastní mobilní platformě. Proto již v minulosti vydal několik aplikací pro konkurenční operační systémy. Připomeňme např. Messenger, SkyDrive nebo OneNote pro iPhone. A právě poslední jmenovaný program si konečně našel cestu i na dlouho opomíjený Android.

-   

Díky nedávno uvolněnému API pro SkyDrive umožňuje aplikace nejan vytváření a editaci chytrých poznámek, ale i jejich cloudovou synchronizaci jak s kancelářským balíkem Office, tak i s jeho webovou obdobou Office Web Apps. OneNote si můžete stáhnout zcela zdarma a používat až do limitu 500 poznámek. Pokud se vám náhodou podaří tohoto stropu dosáhnout, můžete se jej zbavit za jednorázový poplatek 4,99 USD.

Aplikaci OneNote můžete stahovat z Android Marketu, sluší se ještě podotknout, že jsou podporovány verze systému 2,3 a vyšší.

Zdroj: OneNote Blog

Miroslav Havlíček

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JiRa
Uživatel
JiRa

Bohužel mi OneNote od MS nesynchronizuje mp3 a videa, vložená do poznámek. Takže stále nezbývá než používat MobileNoter ve verzi SE, který zvládá synchronizaci oproti SkyDrive.

pmiks
Uživatel
pmiks

Asi před 14 dny mi můj Samsung Galaxy Tab 10.1 zaktualizoval základní SW z verze Android 2.3 na verzi 4.0.4. Od té chvíle mi přestaly One Note fungovat. Při pokusu o přeinstalaci mi to na Google Play hlásí, že mé zařízení není kompatibilní s tímto programem. Až do aktualizace SW v tabletu jsem byl s OneNote naprosto spokojený a používal jsem je denně. Máte někdo podobnou zkušenost nebo nějakou radu? Děkuji.