Sledujte nás na YouTube

Microsoft tento rok vydá novou verzi kancelářského balíku Office pro Mac

Současná verze kancelářského balíku Office pro Mac je v téměř nezměněné podobě dostupná od roku 2011 a působí tak trochu zastarale. To se má ale letos změnit a podle zástupce z německého Microsoftu, který má na starosti produkty Office, bude pro OS X ke konci tohoto roku dostupná zbrusu nová verze.

Současná verze Office pro OS X nedisponuje podporou české lokalizace, snad tedy chystaný balíček Office 2014 pro Mac přinese i integraci češtiny a pokročilou kontrolu pravopisu. Předplatitelé služby Office 365 získají aktualizaci na nejnovější Office pro OS X zdarma.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    to je dobrá zpráva, ta stará verze je nestabilní a nekompatibilní, tak doufejme, že se přiblíží ve funkčnosti office 2013 na PC. dělat na té současné je často utrpení, i když je to stále lepší, než třeba libre..

  2. mberdych (neregistrovaný)

    Jojo, konecne se MS dokope k tomu udelat novou verzi. Chtelo by to hlavne outlook, ne tu soucasnou zpraseninu.

  3. milennium (neregistrovaný)

    Přesně tak… Konečně !!! Už se těším…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *