Domů » Bleskovky » Microsoft tento rok vydá novou verzi kancelářského balíku Office pro Mac

Microsoft tento rok vydá novou verzi kancelářského balíku Office pro Mac

Současná verze kancelářského balíku Office pro Mac je v téměř nezměněné podobě dostupná od roku 2011 a působí tak trochu zastarale. To se má ale letos změnit a podle zástupce z německého Microsoftu, který má na starosti produkty Office, bude pro OS X ke konci tohoto roku dostupná zbrusu nová verze.

Současná verze Office pro OS X nedisponuje podporou české lokalizace, snad tedy chystaný balíček Office 2014 pro Mac přinese i integraci češtiny a pokročilou kontrolu pravopisu. Předplatitelé služby Office 365 získají aktualizaci na nejnovější Office pro OS X zdarma.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. to je dobrá zpráva, ta stará verze je nestabilní a nekompatibilní, tak doufejme, že se přiblíží ve funkčnosti office 2013 na PC. dělat na té současné je často utrpení, i když je to stále lepší, než třeba libre..

  2. Jojo, konecne se MS dokope k tomu udelat novou verzi. Chtelo by to hlavne outlook, ne tu soucasnou zpraseninu.

  3. Přesně tak… Konečně !!! Už se těším…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).