TOPlist

Microsoft experimentuje s novou barvou ovladače Elite 2, potěší všechny odpůrce černé

Herní ovladač Xbox Elite 2

Jestli hledáte špičkový herní ovladač k vašemu Xboxu nebo PC, vaše kroky dříve či později povedou k ovladači Xbox Elite 2. Ten je pro svou ergonomii a snadnou přizpůsobitelnost pro odlišné herní styly vyhledávanou periferií, která si svou vyšší cenu velmi snadno obhájí. Jednu vadu na kráse ale přeci jen má – je k dispozici pouze v jedné barvě, konkrétně černé.

Nyní se na YouTube objevilo video Nicholase Luga, který natočil rozbalení zbrusu nového ovladače Xbox Elite 2 ve světlém provedení. Přesněji je tělo vyvedeno v bílé, zatímco gripy a joysticky v černé, respektive šedé. Ačkoli bychom raději viděli celý ovladač v jedné barvě, z praktických důvodů je použití černé barvy v oblastech, které jsou nejvíce v kontaktu s mastnýma rukama, pochopitelné.Xbox Series X UvodNepřehlédněte

Recenze Xbox Series X: budoucnost hraní podle Microsoftu

Lugo tvrdí, že bílý Xbox Elite 2 zakoupil ve Spojených státech, avšak už neupřesnil ve kterém obchodě. Vzhledem k tomu, že první generace gamepadu Elite rovněž dostala bílou variantu, není se co divit, že podobnou péči dostane také ta aktuální. Kdy ovladač Microsoft oficiálně představí a jestli bude dostupný také v našich končinách, prozatím nevíme, nicméně se dá předpokládat, že odhalení je na spadnutí.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku