Domů » Bleskovky » Microsoft Edge už zanedlouho přistane na iPadech

Microsoft Edge už zanedlouho přistane na iPadech

Je to paradox, zatímco se internetový prohlížeč Microsoft Edge na Windows 10 příliš velké oblibě netěší, v konkurenčních obchodech App Store a Obchod Play sbírá vesměs pozitivní hodnocení. V případě Apple zařízení je možné instalovat Edge pouze na iPhony, brzy se však situace změní.

Programový manažer Microsoft Sean Lyndersay na svém Twitteru prozradil, že testovací verze Microsoft Edge brzy přistane i na tabletech iPad. Prohlížeč je údajně zatím testován interně a prý vypadá skvěle. Edge na iOS využívá stejné vykreslovací jádro jako Safari, avšak nabízí funkce známé z počítačové verze, především pak synchronizaci záložek, hesel a možnost rychlého přechodu mezi zařízeními. První testovací verze Microsoft Edge pro iPad má být vypuštěna již počátkem tohoto měsíce.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments