Sledujte nás na YouTube

Microsoft dnes představí Office pro iPad a další mobilní nástroje

Satya Nadella dnes na svém prvním velkém veřejném vystoupení jako nový CEO Microsoftu s největší pravděpodobností představí kancelářský balík Office pro iPad. Zároveň by mohly zaznít alespoň kusé informace o chystané verzi pro dotykové rozhraní Windows 8/RT.

Kromě toho by podle informací Mary Jo Foley měla být představena i nová sada nástrojů s názvem Enterprise Mobility Suite, která umožní firmám vzdálenou správu mobilních zařízení napříč všemi hlavními platformami.


ilustrační obrázek (zdroj: Softpedia)

Začátek akce konané v San Francisku je plánován na 10:00 PST. U nás ji budeme moci sledovat prostřednictvím webového streamu na stránkách Microsoft News Center od 18 hodin středoevropského času.

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. Hektor (neregistrovaný)

    Vypadá to moc pěkně. Takže už zbývá jen jediná nevýhoda na ipadu a to je práce se soubory. Stále nelze mít jeden dokument pro všechny apps, ale importovat do ibooks, pdf readeru atd… a pří změně to importovat znova a znova a znova…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *