Domů » Bleskovky » Microsoft dnes představí Office pro iPad a další mobilní nástroje

Microsoft dnes představí Office pro iPad a další mobilní nástroje

Satya Nadella dnes na svém prvním velkém veřejném vystoupení jako nový CEO Microsoftu s největší pravděpodobností představí kancelářský balík Office pro iPad. Zároveň by mohly zaznít alespoň kusé informace o chystané verzi pro dotykové rozhraní Windows 8/RT.

Kromě toho by podle informací Mary Jo Foley měla být představena i nová sada nástrojů s názvem Enterprise Mobility Suite, která umožní firmám vzdálenou správu mobilních zařízení napříč všemi hlavními platformami.


ilustrační obrázek (zdroj: Softpedia)

Začátek akce konané v San Francisku je plánován na 10:00 PST. U nás ji budeme moci sledovat prostřednictvím webového streamu na stránkách Microsoft News Center od 18 hodin středoevropského času.

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Vypadá to moc pěkně. Takže už zbývá jen jediná nevýhoda na ipadu a to je práce se soubory. Stále nelze mít jeden dokument pro všechny apps, ale importovat do ibooks, pdf readeru atd… a pří změně to importovat znova a znova a znova…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).