Domů » Bleskovky » Meteostanice Netatmo je blíže chytré domácnosti. Nově přidává podporu pro HomeKit

Meteostanice Netatmo je blíže chytré domácnosti. Nově přidává podporu pro HomeKit

Netatmo, francouzská jednička mezi výrobci inteligentního vybavení pro bezpečnější a pohodlnější domácnost, dnes oznámila, že její Inteligentní meteostanice je nyní kompatibilní se sadou pro chytrou domácnost Apple HomeKit. Uživatelé tedy budou moci ovládat Inteligentní meteostanice Netatmo hlasem, a to přímo prostřednictvím hlasové asistentky Siri.

Netatmo assistant home

Inteligentní meteostanice v reálném čase provádí měření venkovního i vnitřního prostředí a na mobilní telefon uživatele zasílá výstrahy, např. když dojde ke zhoršení kvality vzduchu. Meteostanice Netatmo rovněž díky historii naměřených údajů umožňuje sledovat vývoj prostředí.

Díky kompatibilitě se sadou HomeKit se uživatelé mohou Siri zeptat na údaje týkající se venkovního či vnitřního prostředí. Větu stačí začít slovy „Hey Siri“ a dozvíte se, jaká je teplota na zahradě nebo jaká je kvalita vzduchu v obývacím pokoji.

Netatmo weather sensors

Novinka se týká všech Inteligentních meteostanic Netatmo uváděných na trh počínaje dneškem. Zařízení budou postupně aktualizována v příštích týdnech.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Roman
Anonym
Roman
Offline

Dobrý den, mohu se zeptat od koho máte informaci, že Netatmo spolupracuje s HomeKit?
Neví o tom ani samotný výrobce, jen udává, že se na tom pracuje. To není stejné jak píšete, že podporuje. Děkuji za odpověď.