Meizu Pro 7 s displejem na zádech se blíží: máme nové fotografie i video

Již brzy by měla společnost Meizu představit svůj nový vlajkový smartphone Pro 7, který přinese do světa mobilních zařízení jednu specialitu – sekundární displej na zádech. Oproti smartphonům YotaPhone nebude tento displej tvořit e-ink zobrazovač, ale standardní barevný panel zabírající zhruba čtvrtinu zad se schopností zrcadlit obraz z hlavního displeje.

Meizu Pro 7 se v minulých dnech objevil na mnoha oficiálních i neoficiálních renderech, dokonce zapózoval i na několika fotografiích, z nichž některé pocházejí přímo z televizní reklamy. Kromě toho čínský výrobce čipsetů MediaTek oficiálně potvrdil, že připravovaná novinka bude poháněna novým desetijádrovým procesorem Helio X30.

Z ostatních parametrů je očekáván duální fotoaparát postavený na 12Mpx senzorech Sony IMX 386 a IMX 286, dále 16Mpx selfie kamerka a chybět nebude ani 3,5mm jack na sluchátka. Meizu 7 Pro má přijít ve dvou úhlopříčkách displeje – 5,2 a 5,7 palců, v obou případech údajně s podporou 3D Touch.

Cena menší varianty má začínat na 2 799 CNY (asi 9 500 korun bez DPH), větší model má stát 3 299 CNY (asi 11 200 korun bez DPH). Zbývá už jen telefon oficiálně představit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. misak (neregistrovaný)

  tak todle neni „zhruba cvtrtina“ ani nahodou :D

 2. Jan (neregistrovaný)

  Vyzera to ohavne.

 3. xoxo (neregistrovaný)

  Docela hnus :D :/

 4. Eman (neregistrovaný)

  http://st1.bgr.in/wp-content/uploads/2017/06/meizu-pro-7-render-5-1.jpg takto s tím obalem to vypadá docela dobře

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *