Meet Magento CZ 2017: největší mezinárodní e-commerce konference se vrací do Prahy

Po velkém úspěchu Meet Magento CZ 2016,  se 27. dubna Meet Magento vrací do České republiky! Chcete, aby Váše podnikání a kariéra prospívali? Připojte se k největšímu setkání eCommerce lídrů v zemi.

Letos se organizátoři rozhodli povznést událost na novou úroveň a posunout se do nového formátu. Místem konání konference bude multiplexní kino CineStar v obchodním centru Černý most, Meet Magento 2017 CZ bude první akcí v historii Meet Magento, která proběhne ve 3D formátu.

meetmagento

S pomocí velké podpory médií konference sjednotí více než 400 účastníků z České republiky, Evropy a USA. Mezi účastníky budou místní a zahraniční obchodníci, vývojáři, a podnikatelé, kteří se spojí s cílem podělit se, naučit a sdílet nejvýznamnější trendy eCommerce. Pro vás je Meet Magento CZ ideální příležitost navázat kontakty, najít nové partnery a propagovat celosvětově služby Vaší společnosti.

Co lze očekávat od konference?

Kromě tradičních prezentací spíkrů, bohatá agenda Meet Magento CZ 2017 nabízí soukromé sezení pouze pro obchodníky (merchant-only session), blitz session, hackathon a slavnostní předávání cen Meet Magento Awards slavnou českou celebritou.

Jako účastník konference budete mít jedinečnou příležitost využití následujících možností:

  • Sál s 3D displejem a jevištěm hlavního Konferenčního sálu;
  • Úžasný 360° reálný zvuk díky Dolby Atmos – Dolby Atmos přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk, každé slovo bude dokonale slyšet;
  • Inspirující keynotes a přednášky od skvělých a vyznámných spíkrů;
  • Privátní sezení pouze pro obchodníky;
  • Prezentace Sponzorů;
  • Meet Magento Award, soutěž mezi nejlepšími českými internetovýmí obchody;
  • Speciální relax zóna pro účastníky konference;
  • Exkluzivní nabídky a speciální bonus od partnerů konference;
  • Spousta aktivit, zábavy a networking;
  • Nejlepší after party v historii Meet Magento;

Více informací naleznete na oficiálních stránkách události.

Objevte svět nových vynikajících příležitostí pro vaše podnikání

Každý majitel e-shopu, obchodníci a vývojáři, společnosti, které chtějí, aby jejich pozice na internetu vynikla, by se měli účastnit Meet Magento přední eCommerce konference věnovaná důležitým otázkám provozování podnikání na internetu.

Budete mít k dispozici spoustu příležitostí pro propagaci svých služeb, přilákaní potenciálních zákazníků a zviditelnění své společnosti. Chcete se připojit? Do 1. dubna 2017 jsou vstupenky k dispozici za zvýhodněnou cenu. Pospěšte si, lístky lze získat zde.

Autor článku
Redakce

Kapitoly článku