Domů » Články » MDA Vario II je v nabídce T-Mobilu, bohužel ale ne u toho českého

MDA Vario II je v nabídce T-Mobilu, bohužel ale ne u toho českého

T-Mobile MDA Vario IIEvropský T-Mobile dnešním dnem oficiálně uvádí na trh MDA Vario II. Tolik očekávaný HTC TyTN v distribuci T-Mobilu je už dostupný v Německu a Velké Británii, později se objeví také v nabídce rakouského, holandského, maďarského a slovenského T-Mobilu, u nás jej ale tento operátor do své nabídky v roce 2006 zařadit neplánuje. Důvodem je zcela jistě to, že v České republice zatím T-Mobile nespustil UMTS síť, ve které je možné provozovat videohovory, případně využívat přenosů přes technologii HSDPA, kterou MDA Vario II podporuje.

Naštěstí je u nás TyTN  k dostání alespoň v našich internetových obchodech, které ale momentálně hlásí vyprodáno. V této tabulce vám přinášíme přehled vybraných e-shopů, které TyTNa nabízejí.

E-shop Cena bez DPH Cena s DPH
Ahmobile.cz 17 933,- 21 340,- 
Alzasoft.cz 18 099,-  21 538,- 
PalmPC.cz 17 932,- 21 339,- 
Smartfount.cz 17 395,-  20 700,-
Sunnysoft.cz 17 990,-  21 408,- 
Trinio.cz 17 590,-  20 932,- 

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Coze!? Slovensky T-Mobile ho bude mit a my ne?! To je pekny bordel! Jeste nedavno to byl eurotel a uz nabizi nejlepsi veci od T-Mobile. Oni uz snad maji UMTS a HSDPA, ze nabizi Vario II?

  2. A co Eurotel, nejsou zprávy od kdy bude prodávat toto zařízení?

  3. Eurotel zatim strategicky mlci , ale moc nadejne to v blizke dobe nevypada.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).