TOPlist

Maximální sleva. Cena Apple Watch Series 5 klesla na minimum

800 600 Apple Watch Series 5

Bleskurychlý výdej a bezkontaktní platba. Mobil Pohotovost klade veškerý důraz na bezpečné nakupování. Objednávku vám připraví k výdeji do 30 minut, nebo vám ji expresně doručí do 1 hodiny od objednání. Nakupujte bezpečně. Na konci článku vám přinášíme tip, jak zajímavě ušetřit.

Ať už si chcete vybrat nový smartphone, tablet, notebook nebo třeba chytré hodinky, na e-shopu mp.cz si vyberete z nepřeberného množství od nejznámějších světových značek. Svoji objednávku si můžete od Mobil Pohotovosti nechat doručit jedním ze tří způsobů:

  • Na kteroukoli ze 13 prodejen (do 30 minut)
  • Expresně službou Liftago (do 1 hodiny)
  • Na vaši adresu (do druhého dne)

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Bezpečné nakupování je prioritou, a proto je výdej objednávek extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si doma pohodlně objednáte na mp.cz, zaplatit ale můžete až přímo na prodejně – hotově i kartou.

Tip na slevu týdne

Chcete při nákupu ušetřit? Mobil Pohotovost nabízí slevy u celé řady produktů. Například pouze za 749 Kč mohou být vaše oblíbená bezdrátová sluchátka Honor Choice Earbuds. Za zdaleka nejlepší cenu teď pořídíte Apple Watch Series 5, které mohou být vaše už za 8 490 Kč. Z telefonů se teď vyplatí Xiaomi Redmi Note 9 za 4 490 Kč nebo iPhone XR (64 GB) za 13 990 Kč. Další akční ceny najdete na mp.cz.

Slevou to ale nekončí. U Mobil Pohotovosti teď k výkupní ceně dostanete bonus až 20 %, takže za svůj stávající telefon můžete prodat o poznání výhodněji a získat za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku