Domů » Bleskovky » Máte zařízení z rodiny Samsung Galaxy? Stáhněte si levely pro Angry Birds zdarma

Máte zařízení z rodiny Samsung Galaxy? Stáhněte si levely pro Angry Birds zdarma

Samsung a společnost Rovio včera uvedli na trh nejnovější verzi oblíbené hry Angry Birds s názvem Space (informovali jsme zde). Pro milovníky této hry je připravena zajímavá nabídka. Všichni uživatelé smartphonů z rodiny Samsung Galaxy si mohou zdarma stáhnout a zahrát speciální díl s názvem „Danger Zone“, který je pro ostatní hráče k dispozici pouze jako placený doplněk. Tento speciální balíček obsahuje 30 velmi náročných úrovní Angry Birds Space a bude 3 měsíce zdarma k dispozici na Samsung Apps a Google Play (balíček je kompatibilní od verze Android 2.1). 

Nová verze Angry Birds přinese i další překvapení. Hráči se mohou těšit na zcela nové postavičky, jako je například „Lazer Bird“. Ten je vytvořen jako personifikace telefonů Samsung Galaxy, takže má nejen vychytaný styl, ale hlavně super sílu. Nové postavičky včetně „Lazer Birda“ mají unikátní superhrdinské schopnosti, které jim pomáhají v boji proti vesmírným prasátkům a díky kterým donesou svá vajíčka zpět do bezpečí domova. 

Angry Birds Space pro Galaxy Note jsou ke stažení ze SamsungApps.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *