Domů » Bleskovky » Máte Xiaomi Mi 3 nebo Mi 4? Vyzkoušejte novou MIUI 6 ROM

Máte Xiaomi Mi 3 nebo Mi 4? Vyzkoušejte novou MIUI 6 ROM

Xiaomi před nedávnem odhalilo novou verzi MIUI ROM (6), která přináší celou řadu nových funkcí a především výrazně upravený design (více informací). Zatímco na tabletu Mi Pad (recenze) již MIUI 6 je k dispozici od zahájení prodeje, na verzi pro smartphony se čekalo o něco déle. Od včerejšího dne už je ale MIUI 6 (update má verzi 4.8.29) k dispozici pro smartphony Xiaomi Mi 3 (recenze) a Xiaomi Mi 4. Později bude nová verze dostupná také pro starší modely Xiaomi Mi 2, 2S, Redmi a Redmi Note.

V případě, že vlastníte Xiaomi Mi 3 nebo Mi 4 a chcete MIUI 6 používat, je potřeba do telefonu naflashovat tzv. vývojářskou ROM, ve které následně provedete OTA aktualizaci na MIUI 6. Pro Xiaomi Mi 4 si případně Developer ROM můžete stáhnout zde. Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpeční a server SMARTmania.cz nenese žádnou zodpovědnost za případné škody, které mohou vzniknout.

Graf ceny produktu Xiaomi Mi 3 poskytuje server Heureka.cz

Pokud se vám líbí vzhled MIUI 6 a nevlastníte ani jeden ze jmenovaných modelů, můžete si stáhnout MUUI Express launcher, který obsahuje téma MIUI 6. Odkaz pro stažení a další informace naleznete na fóru miui.com.

Graf ceny produktu Xiaomi MI4 poskytuje server Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).