Domů » Bleskovky » Máte připomínky k Windows 10 (Mobile)? Stáhněte si Feedback Hub, i když nejste Insider

Máte připomínky k Windows 10 (Mobile)? Stáhněte si Feedback Hub, i když nejste Insider

Systém Windows 10 a jeho mobilní verze vznikla (a stále vzniká) za značné podpory běžných uživatelů zapojených do programu Windows Insider. Insideři se podílejí na návrhu nových funkcí a také na hledání chyb, kterých se Microsoft při vývoji obou systému dopustil. Prostředníkem mezi Microsoftem a Insidery je aplikace Feedback Hub (v češtině Centrum Feedback), která sbírá zpětnou vazbu a zajišťuje diskuzi o jednotlivých návrzích / problémech mezi Insidery a vývojáři Microsoftu.

feedback

Názory na Windows 10 se nicméně mohou hodit nejen od Insiderů, ale i od běžných uživatelů systému, kteří do programu zapojeni nejsou. Proto Microsoft vypustil aplikaci Centrum Feedback do Windows Store, odkud si ji může stáhnout úplně každý. Pokud tedy máte s Windows 10 nějaké problémy, chcete Microsoft za něco pochválit, nebo chcete zjistit, o jakých budoucích funkcích se aktuálně uvažuje, můžete si aplikaci Centrum Feedback stáhnout z následujícího odkazu.

Feedback-Hub
Feedback-Hub
Autor: ‪Microsoft Corporation‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
31 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments