Sledujte nás na YouTube

Máte jakýkoliv telefon OnePlus? Získejte v referenčním programu slevy na příslušenství

Jste majitelem telefonu značky OnePlus nebo máte v plánu si brzy takový koupit? V tom případě by vás mohl zaujmout referenční program, díky kterému můžete za pár kliků získat zajímavé slevy na příslušenství. Jak program funguje?

Po koupi smartphonu značky OnePlus si můžete na těchto stránkách vygenerovat speciální odkaz, který zašlete svým přátelům nebo jej vystavíte na sociální sítě. Jestliže si někdo přes tento odkaz zakoupí telefon, získá kredit 20 dolarů (asi 475 korun) na nákup příslušenství v eshopu OnePlus. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo odkaz vygeneroval; během 30 dní získá 100 referenčních bodů, které posléze může vyměnit za různé benefity – dopravu zdarma, slevu na příslušenství či zdarma tričko OnePlus.

Pochopitelně čím více si prostřednictvím vašeho odkazu koupí telefon OnePlus, tím víc dostanete referenčních bodů. Do programu se mohou zapojit majitelé všech dosud zakoupených telefonů OnePlus – One, 2, X, 3 a 3T.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. adapada (neregistrovaný)

    https://oneplus.net/cz/invite#I3AJQN7CD336DKM

    Kdyby nekdo mel zajem tu je muj kod, diky.

  2. Triko (neregistrovaný)

    Ja chci taky triko :-D https://oneplus.net/cz/invite#IMI9HN7CZSZGAE3
    Dik :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *