Domů » Bleskovky » Jestli chcete OnePlus 3T, musíte si pospíšit: vyprodávají se poslední kusy

Jestli chcete OnePlus 3T, musíte si pospíšit: vyprodávají se poslední kusy

Společnost OnePlus se chystá již brzy představit svoji novou vlajkovou loď OnePlus 5, a z tohoto důvodu se postupně zbavuje svého úřadujícího modelu OnePlus 3T. Je známo, že OnePlus nevytváří žádné velké skladové zásoby svých telefonů, pokud tedy máte na tento model zálusk, bude lepší neotálet.

OnePlus 3T je stále velmi dobře vybavený smartphone za rozumnou cenu, výrobce navíc slibuje dlouhou podporu a řadu softwarových updatů. Jeho nástupce by měl přijít počátkem léta, OnePlus již začíná do éteru vypouštět první střípky.

OnePlus 5 přijde ve čtyřech barevných variantách a bude jej pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835, což v týdnu potvrdil sám ředitel OnePlus. Očekáván je i duální fotoaparát a vysoká porce pamětí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Sám na 1+5 čekám a na komunitním fóru hodně lidi čeká a jsou opravdu natěšení na nový model. Jenom všichni doufáme, že nebude cena opravdu vysoká. Pokud si udrží cenu do 13k Kč tak to je super koupě. Osobně bych bral spíše FullHD a 4000+mah baterii. Ale kdyby šlo měnit rozlišení jak u Samsungu tak proč ne. Nejvíce by se mi líbila tak černá barva jako u 1+3T. Škoda, že jen limitovaná edice. Tak snad se dočkáme co nejdříve.

  2. Skoda ze neni dualsim

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).