Domů » Bleskovky » Máte iPhone 5s a přemýšlíte o nákupu iPhone SE? Pouzdro měnit nemusíte

Máte iPhone 5s a přemýšlíte o nákupu iPhone SE? Pouzdro měnit nemusíte

Apple včera představil doposud nejlevnější iPhone v historii (preview). Model s označením SE (Special Edition) se svým výkonem může rovnat s dražšími iPhony 6s a 6s Plus. Design naopak zůstal téměř stejný jako v případě staršího iPhone 5s. A pokud vlastníte právě tento model a přemýšlíte o nákupu iPhone SE, máme pro vás dobrou zprávu.

iphone-se-kryty

Kryty nebo stojánky, které jsou určené pro iPhone 5s, budou bez problémů pasovat i na nejnovější přírůstek z jablečné rodiny. iPhone SE má totiž naprosto stejné rozměry jako iPhone 5s (123,8 x 58,6 x 7,6 mm) a zcela shodné zůstalo i rozmístění ovládacích prvků, tlačítek, fotoaparátu a senzorů.

iphonese

Předobjednávky iPhonu SE bude možné realizovat od 29. března. Dostupný bude ve stříbrné, zlaté, vesmírně šedé a růžově zlaté. Česká republika však na keynote mezi zeměmi, které se dočkají v první vlně (zahájení prodeje 31. března), chyběla a jako pravděpodobný termín doručení se tedy jeví až květen.

iPhone SE
16 GB 12 990 Kč včetně DPH
64 GB 16 190 Kč včetně DPH

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments