Domů » Bleskovky » Mario Kart Tour ohlašuje druhou multiplayerovou betu. Tentokrát bude pro všechny

Mario Kart Tour ohlašuje druhou multiplayerovou betu. Tentokrát bude pro všechny

Loňská hitová závodní hra Mario Kart Tour oznámila druhý multiplayerový betatest. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od první bude otevřená všem hráčům, nikoli jen držitelům předplatného Gold Pass.

mario kart tour

Nintendo neuvedlo, kdy přesně nová multiplayerová beta dorazí, ani jak dlouho potrvá, sdělilo jen, že je „na cestě“ a že další informace o ní budou zveřejněny na twitterovém účtu hry a ve hře samé. Předchozí multiplayerový betatest proběhl v prosinci a byl určen pouze předplatitelům Gold Passu, který stojí 4,99 USD měsíčně.

Mario Kart Tour - New Year's Tour Trailer

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour
Cena: zdarma
‎Mario Kart Tour
‎Mario Kart Tour
Cena: zdarma+

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).