Domů » Bleskovky » Mapy.cz se připravují na dovolenou: umí zobrazovat ceny paliva na zahraničních stanicích

Mapy.cz se připravují na dovolenou: umí zobrazovat ceny paliva na zahraničních stanicích

Společnost Seznam vypustila do své služby Mapy.cz novinku, která vám může na dovolené ušetřit nějaké peníze. Nově totiž umí zobrazovat ceny paliva nejen na tuzemských, ale i zahraničních čerpacích stanicích, zejména v nejfrekventovanějších destinacích, které Češi v létě navštěvují. Kromě evropských států můžete získat přehled dat cen paliva i v některých částech Austrálie.

V databázi služby Mapy.cz se nachází data z více než 26 tisíc stanic, přičemž k aktualizaci cen bude docházet nejméně čtyřikrát do hodiny. Pro milovníky cestování po tuzemsku Seznam pracuje na doplnění místních stanic, a to ve spolupráci se společností CCS. Cena paliva v zahraničí je vždy přepočítávána do lokální měny.

Mapy.cz
Cena: Zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Okamžitě stahuji do svého Huawei P9 Lite 2017! :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).