Domů » Bleskovky » Mapy.cz potěší řidiče. V noci už vás nebudou tolik oslňovat

Mapy.cz potěší řidiče. V noci už vás nebudou tolik oslňovat

Aplikace Mapy.cz se v posledních dvou týdnech dočkala několika zajímavých novinek. V minulém týdnu do ní přibylo provázání s webem Booking.com, takže přímo v mapách lze najít ubytování po celém světě, včetně recenzí a fotografií od reálných návštěvníků.

mapy cz

Navigace v černém

Čerstvá aktualizace aplikace Mapy.cz z tohoto týdne zase potěší řidiče – nově se umí přepnout do nočního režimu, takže řidiče nebude za zhoršených světelných podmínek oslňovat svítící displej. V nastavení je možné zvolit automatické přepínání, či si „natvrdo“ vybrat denní nebo noční režim.


mapy cz 1

Vývojáři aplikace ale nespí a připravují další novinky. Očekávat můžeme zobrazování hustoty dopravy (je vidět už na obrázku výše) a uzavírek, a údajně bychom se mohli dočkat i integrace do Android Auto a Apple Car Play; zde je ale podle vývojářů míč na straně Apple a Google.

Mapy.cz
Mapy.cz
Cena: zdarma
‎Mapy.cz
‎Mapy.cz
Cena: zdarma
Mapy.cz
Mapy.cz
Autor: ‪Seznam.cz a.s.‬
Cena: Zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Scarab
Anonym
Scarab

…údajně bychom se mohli dočkat i integrace do Android Auto a Apple Car Play…

– no s Apple asi problém nebude, ale Google se uvolnění platformy Android Auto pro jiné navigace než vlastněné Google (Google Maps + Waze) brání zuby nehty – pokud vím, tak už s o to pokoušel i Sygic, ale stále bez výsledku :-(. Uvítal bych uvolnění libovolné offline navigace pro Android Auto ať už Mapy.cz, HERE WeGo nebo Sygic (ideálně všechny bez omezení), ale vidím to černě :-(